понеділок, 28 червня 2010 14:49

Дзюдо. На ЧЄ серед кадетів Україна посіла третє загальнокомандне місце

На що завершився в чеському Тепліце кадетському першості Європи з дзюдо збірна України посіла третє місце в загальнокомандному заліку.

У Чехії українці завоювали 6 медалей - одне золото, 4 срібла та одну бронзу. Найбільше медалей виграли росіяни (11), на другому місці - Італія з 7 нагородами.

Єдине золото для України виграла Наталія Ільків, якій не було рівних у ваговій категорії до 52 кг.

Також у вирішальних сутичках брали участь Євген Величко (50 кг), Віктор Меленевський (60 кг), Данило Мелешкін (90 кг) і Анастасія Сапсай (+70 кг), однак вони свої матчі програли і задовольнилися сріблом.

У ваговій категорії до 44 кг Ольга Смольська завоювала бронзову медаль.

Дзюдо. Першість Європи серед кадетів. Тепліце (Чехія)