середа, 04 серпня 2021 07:11

Дві українки залишилися без медалі в бігу

Рижикова не стрибнула вище голови. Фото: ФЛАУ

Сьогодні вночі 4 серпня відбувся фінал Олімпіади в бігу на дистанцію 400 метрів з бар'єрами серед жінок.

Українка Ганна Рижикова з результатом 53.48 зайняла підсумкове п'яте місце. Вікторія Ткачук з особистим рекордом 53.79 - шоста, а переможницею стала американка Сідні Маклафін з новим світовим рекордом в 51.46.

У кваліфікації Рижикова показала час 54,23 с і вийшла у фінал з 7-го місця, Ткачук вийшла фінал з 8-го місця, показала час 54,25 с.

Раніше українка Алла Черкасова виграла бронзу у класичній боротьбі. Це остання Олімпіада для української спортсменки.

Зараз ви читаєте новину «Дві українки залишилися без медалі в бігу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua