вівторок, 28 січня 2020 13:50

Дубль новачка "Динамо" приніс киянам перемогу над "Кайратом"

Ібрагім Каргбо забив свої перші м'ячі за "Динамо". Фото: з відкритих джерел

Київське "Динамо" впевнено обіграло в спарингу казахстанський "Кайрат" – 2:0.

У першому таймі "Динамо" майже основним складом не змогло відкрити рахунка в матчі, пішовши на перерву з нулями на табло.

Однак у другій половині матчу відзначилися двічі завдяки новачку Ібрагіму Каргбо і здобули впевнену перемогу. В обох випадках 20-річний новачок "Динамо" завершував флангові простріли Віталія Буяльського.

Раніше команда Олексія Михайличенка на зборах уже зіграла внічию з "Легією" (1:1), обіграла "Нефтчі" (2:1), розгромила "Вардар" (4:0), поступилися "Хайдуку" (0:1) та перемогла "Динамо" з Бресту (3:0).

Зараз ви читаєте новину «Дубль новачка "Динамо" приніс киянам перемогу над "Кайратом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua