неділя, 04 листопада 2012 15:42

Дубль Ярошенко, вилучення Ігнатієвича: "Зоря" та "Іллічівець" зіграли внічию

Костянтин Ярошенко двічі забив "Зорі" ФОТО: shakhtar.com

Матчем у Луганську відкрилася програма недільних ігор 14-го туру української прем'єр-ліги. На полі стадіону "Авангард" суперники показали захоплюючий і результативний футбол, зігравши внічию з рахунком 2:2, повідомляє "Чемпионат.com".

Команди обмінялися голами за дві хвилини в середині першого тайму - Костянтин Ярошенко вивів маріупольців уперед, а Желько Любенович відновив рівновагу в рахунку. Ще через п'ять хвилин воротар "Зорі" Постранський вступив у гру за межами свого штрафного майданчика, невдало вибив м'яч на Ярошенка, і Костянтин оформив дубль чудовим ударом у порожні ворота з дальньої дистанції.

Відразу після перерви Данило знову зрівняв рахунок, а слідом Нікола Ігнятієвич отримав друге попередження і залишив господарів у меншості. В останні півгодини суперники мали у своєму розпорядженні кілька можливостей для взяття воріт, але гра так і завершилася бойовою нічиєю.

Чемпіонат України

14-й тур

Зоря - Іллічівець 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 28 Ярошенко, 1:1 - 30 Любенович, 1:2 - 35 Ярошенко, 2:2 - 52 Данило.

Зоря - Постранський, М. Іг. Білий, Ігнятієвич, Шуньїч, Каменюка, Худзік, Галюза (Коротецький, 88), Любеновіч (Ліпартія, 79), Грицай, Ідахор, Данило (Хомченовський, 81).

Іллічівець - Худжамов, Бутко, Чижов, Іщенко, Путівцев, Ємельянов, Федотов (О. Мандзюк, 90), Окріашвілі, Гречишкін, Таргамадзе, Ярошенко (Фомін, 71).

Попередження: Худзік (42), Ігнятіевіч (47), Гречишкін (63), Шуньїч (69).

Вилучення: Ігнятієвич (60).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Ярошенко, вилучення Ігнатієвича: "Зоря" та "Іллічівець" зіграли внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua