субота, 03 листопада 2012 21:46

"Дніпро" переміг "Металіст" у центральному матчі туру

Ротань і Джуліано принесли "Дніпру" перемогу у матчі з "Металістом" ФОТО: fcdnipro.ua

У Дніпропетровську завершився центральний матч 14-го туру української прем'єр-ліги. Місцевий "Дніпро" здобув перемогу над "Металістом", обігравши харків'ян з рахунком 2:0.

Господарі активно почали зустріч, але до середини першого тайму темп матчу знизився, а головні події почалися після перерви. На старті другого тайму м'яч влучив у руку Фініньо у штрафному майданчику "Металіста", проте призначений пенальті не зумів реалізувати Євген Селезньов, поціливши у штангу. А через дві хвилини "Дніпро" вийшов вперед - капітан команди Руслан Ротань відправив м'яч у ворота Олександра Горяїнова розкішним ударом зі штрафного.

Уболівальники відреагували на події на полі піротехнічним шоу, в результаті чого арбітр зустрічі Анатолій Жабченко був змушений призупинити матч через димову завісу. Після відновлення гри в середині другого тайму Джуліано подвоїв перевагу команди Хуанде Рамоса. Матч супроводжувався великою кількістю фолів, на двох суперники отримали 14 жовтих карток, а перед фінальним свистком Крістіан Вільягра заробив вилучення.

Завдяки цьому успіху "Дніпро" повернувся на друге місце турнірної таблиці, випереджаючи київське "Динамо" на два очки.

Чемпіонат України

14-й тур

Дніпро - Металіст 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 51 Ротань, 2:0 - 67 Джуліано.

Дніпро - Лаштувка, Чеберячко, В. Мандзюк, Мазух, Стрініч (Денисов, 73), Джуліано, Канкава, Коноплянка (Зозуля, 87), Ротань, Матеус, Селезньов (Федецький, 69).

Металіст - Горяїнов, Вільягра, Папа, Березовчук, Фініньо, Едмар, Шелаєв, Клейтон, Марлос (Крістальдо, 46), Вілліан Гомес (Себа Бланко, 75), Тайсон.

Попередження: Вільягра (31), Фініньо (48), Папа (53), Коноплянка (62), Селезньов (66), Мазух (76), Дишленкович (77), Канкава (84), Себа Бланко (90), Шелаєв (90), Тайсон (90), Березовчук (90), Зозуля (90).

Вилучення: Вільягра (90).

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" переміг "Металіст" у центральному матчі туру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua