четвер, 27 вересня 2012 15:16

Долгополов безславно вилетів в Малайзії, а Нєдовєсов і Сергєєв радують перемогами

Нєдовєсов повернувся після 4-річної перерви у великий теніс. Тренувався у США. Зараз займає 261-й рядок в рейтингу, хоча в березні не мав жодного очка. Колосальний прорив за півроку! ФОТО: sapronov-tennis.org

Український тенісист Олександр Долгополов вибув з боротьби на турнірі ATP в Куала-Лумпур, Малайзія.

У матчі другого раунду, а в своєму дебютному, киянин, посіяний під 4-м номером, за 1 годину 32 хвилини поступився Алехандро Фальї з Колумбії: 3-6 6-3 3-6.

На рахунку українця 5 ейсів і 1 подвійна помилка.

Зате Іван Сергєєв та Олександр Нєдовєсов успішно подолали бар'єр другого раунду на челленджері з призовим фондом 50 000+H у Лермонтові, Росія.

Дніпропетровець Сергєєв, посіяний під 6-м номером, впевнено обіграв російського тенісиста Андрія Куманцова: 6-3 6-4.

За вихід у півфінал Іван посперечається з сербським тенісистом Борисом Пашанскі.

Нєдовєсов впевнено обіграв третю ракетку турніру, колишнього гравця топ-50 аргентинця Орасіо Себальоса - 6-4 6-4.

Нєдовєсов зумів здобути перемогу з першого ж матчболу. На рахунку українця - 11 ейсів. Для нього це найгучніша перемога в кар'єрі.

За вихід у півфінал Олександр посперечається з ветераном Юрієм Щукіним із Казахстану.

Зараз ви читаєте новину «Долгополов безславно вилетів в Малайзії, а Нєдовєсов і Сергєєв радують перемогами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua