субота, 20 жовтня 2012 19:25

"Дніпро" поступився "Зорі" у Луганську

У дев'яти останніх поєдинках "Дніпро" переміг "Зорю" лише тричі ФОТО: fcdnipro.ua

Луганська "Зоря" вдома обіграла дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 3:2 в матчі 12-го туру української прем'єр-ліги.

"Зоря" заслужено вийшла вперед у рахунку вже на екваторі першого тайму. Шуньїч відібрав м'яч у Калинича, прострілив з правого флангу в штрафний майданчик з рикошетом від ноги суперника, а Даніло з метра забив м'яч у порожні ворота "Дніпра".

Перед свистком на перерву "Дніпро" відігрався: Калинич скинув м'яч Жуліано, отримав передачу у відповідь і першим дотиком з 15-ти метрів низом відправив м'яч повз голкіпера "Зорі" у сітку.

На 38-й хвилині поєдинку головний тренер "Дніпра" Хуанде Рамос замінив Дениса Олійника, випустивши Джабу Канкаву, після чого на полі у складі дніпропетровської команди залишилося лише троє футболістів з українськими паспортами - Артем Федецький, Руслан Ротань і Олександр Алієв.

Таким чином, дніпропетровці порушили регламент прем'єр-ліги - на полі одночасно не можуть знаходитися більше семи легіонерів у складі однієї команди.

Після перерви "Зоря" знову забила: на 50-й хвилині Грицай після помилки Федецького з 14-ти пробив точно під поперечину воріт "Дніпра".

На 64-й хвилині Ліпартія обіграв Мазуха, віддав результативну передачу на Ідахора, який відправив м'яч у порожні ворота команди гостей.

На четвертій доданій хвилині Калинич оформив дубль в цьому матчі, який однак не врятував "Дніпро" від поразки.

Україна. Прем'єр-ліга

12-й тур

Зоря (Луганськ) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 3:2

Голи: Данило, 27 (1:0); Калинич, 43 (1:1); Грицай, 50 (2:1); Ідахор, 64 (3:1); Калинич, 90 +4 (3:2).

Зоря - Постранський, М. Іг. Білий, Ігнятіевіч, Шуньїч, Каменюка (Олійник, 72), Грицай, Любенович, Ференчак, Ідахор (Майкон, 80), Ліпартія, Данило (Худзік, 57).

Дніпро - Лаштувка, Стрініч, В. Мандзюк (Федецький, 32), Мазух, Олійник (Канкава, 38), Одібе, Ротань, Жуліано, Алієв, Матеус (Селезньов, 46), Калинич.

Попередження: Ференчак, 28; Шуньїч, 47 - Мандзюк, 20; Стрініч, 31; Федецький, 87.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" поступився "Зорі" у Луганську». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua