субота, 14 квітня 2012 16:33

"Дніпро" на виїзді забив "Олександрії" 5 м'ячів

Євген Коноплянка в матчі з "Олександрією" відзначився дублем. Фото: fpl.ua

В Олександрії відбувся перший матч суботи в українській прем'єр-лізі. Місцевий ПФК "Олександрія" поступився гостям з Дніпропетровська з рахунком 1:5, вигравши першу половину протистояння.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму стараннями Віктора Генева, а відразу після перерви "Дніпро" зрівняв рахунок - Андрій Гітченко отримав вилучення за фол останньої надії, а Євген Коноплянка холоднокровно реалізував 11-метровий удар.

Героєм екватора другого тайму став хорват Іван Стрініч - спершу захисник вивів свою команду вперед відмінним ударом, а через п'ять хвилин залишив поле, отримавши повторне попередження.

У заключні хвилини зустрічі точні удари Дениса Олійника, Євгена Коноплянки та Дерека Боатенга довели рахунок до розгромного.

Україна. Прем'єр-ліги

27-й тур

Олександрія (Олександрія) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:5

Голи: Генев, 23 (1:0); Коноплянка, 55 (1:1, пен); Стрініч, 72 (1:2); Олійник, 90 (1:3); Коноплянка, 90 +1 (1:4); Боатенг, 90 +3 (1:5).

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" на виїзді забив "Олександрії" 5 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua