середа, 04 грудня 2013 21:18

"Дніпро" і "Металіст" зіграли внічию на користь "Динамо" і "Шахтаря"

"Дніпро" і "Металіст" забили на двох чотири м'ячі. Фото: ukrfootball.in.ua

У Дніпропетровську завершилося догравання зустрічі місцевого "Дніпра" та харківського "Металіста" в рамках 12-го туру української прем'єр-ліги, яку було відкладено через проблеми з освітленням на "Дніпро - Арені".

У першому таймі протистояння дніпряни добилися перемоги з рахунком 2:1, сьогоднішній другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, за чверть години на поле ледь не почалася бійка. У результаті головний тренер господарів Хуанде Рамос був вилучений з технічної зони. На 82-й хвилині Марко Девіч провів гол у ворота дніпрян після передачі Марлоса, зробивши підсумковий рахунок в останньому матчі осінньої частини сезону рівним.

Таким чином, "Дніпро" пішов на зимову перерву на четвертому місці турнірної таблиці з 35 очками, в активі "Металіста" 36 очок і третя сходинка.

Україна

Прем'єр-ліга

12-й тур

Дніпро (Дніпропетровськ ) - Металіст ( Харків) - 2:2

Голи: Мандзюк , 10 ( 1:0); Зозуля , 14 (2:0) ; Едмар , 31 (2:1) ; Девіч , 82 (2:2).

Попередження: Канкава , 31 ; Жуліано , 70 ; Бойко , 72 ; Федецький , 83 - Соуза , 76 ; Моледо , 90 +2 .

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" і "Металіст" зіграли внічию на користь "Динамо" і "Шахтаря"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua