середа, 04 грудня 2013 18:26

"Дніпро" - "Металіст" - 2:2

Світла на "Дніпро Арені" не було майже годину. Фото mignews.com.ua

Добрий вечір, всім любителям футболу. Завершується осіння частина чемпіонату України і сьогодні ми станемо свідками її "дембельського акорду". У Дніпропетровську "Дніпро" і "Металіст" дограють другий тайм багатостраждального матчу 12-го туру, який було перенесено з 6 жовтня. Нагадаємо, зустріч була перервана на початку другого тайму через відсутність освітлення на "Дніпро Арені".

Догравання почнеться в 20:00, сайт Gazeta.ua проведе текстову онлайн-трансляцію. Телетрансляція - канал 2+2. Годиною раніше на цьому ж каналі можна буде подивитися відеозапис першого тайму поєдинку.

Про розстановки та основні моменти перед дограванням можна ознайомитися в ексклюзивному коментарі експерта Віктора Грачова.

Нагадаємо, виведе команди на поле як і 6 жовтня сімферопольський арбітр Анатолій Жабченко.

Також нагадаємо, що команди вийдуть на поле за рахунку 2:1 на користь "Дніпра". Голи забивали у "Дніпра" Віталій Мандзюк та Роман Зозуля, у складі харків'ян відзначився Едмар.

Стартові склади команд на другий тайм:

Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Чеберячко, Мандзюк, Канкава, Ротань, Коноплянка, Матеус, Селезньов, Зозуля

Запасні: Варцаба, Влад, Кулаков, Жуліано, Калинич, Бруно Гама, Політило

Металіст: Горяїнов, Ксьонз, Папа, Моледо, Азеведо, Едмар, Дієго Соуза, Бланко, Гомес, Соса, Девич

Запасні: Шуст, Марлос, Пшеничних, Нойок, Гоменюк, Краснопьоров, Шелаєв

Як бачимо, Володимира Дишленковича немає навіть у заявці, хоча в даному матчі він легіонером не вважався б: відповідна зміна до регламенту набирала чинності з 16-го туру

"Гори, гори ясно ..." Це не 6-е жовтня. Все горить, слава Богу, не синім полум'ям. У сенсі, світиться
СТАРТОВИЙ СВИСТОК! Поїхали
48-Небезпечно Девіч зіграв прямою ногою з Чеберячко, але все нормально обійшлося, всі здорові
50-Небезпечно і ефектно Коноплянка зіграв у себе на фланзі, увірвався в штрафний, але його удар заблокував захисник
Поки перші хвилини перевага на боці господарів, гості змушені відбиватися
54 - А ось і шанс у "Металіста" був відігратися, але Моледо після навісу зліва від Бланко пробив прямо в руки Бойку
58 - А ось це вже серйозно! Великий привіт обороні "Дніпра", яка спочатку дала вистрілити Бланко з кута воротарського, Бойко врятувала хрестовина. Але м'яч відскочив до Гомеса, якому ніхто не завадив пробити з лінії штрафного - кіпер перевів на кутовий
59 - Моледо абсолютно без перешкод пробивав після навісу з кутового, але Бойко опинився на місці
61-Заміна в "Дніпра": замість Селезньова виходить Жуліано
65 - Бойко вибіг назустріч Гомесу, гравці зіткнулися, але все обійшлося. Обидва продовжують гру
69-Чудова атака "Дніпра" і абсолютно потворне її закінчення від Зозулі. Вийшовши один на один з Горяїновим, Роман забарився з ударом, і його випередив Азеведо
71-Жовта картка Жуліано за поштовх Бланко
73-Тепер і Бойку за затягування часу
74-Соуза пробиває, але вище воріт
До слова, тим часом у "Металіста" відбулася заміна: Марлос замість Гомеса
75-Так, а на поле розпалюються пристрасті, Рамос не віддавав Соузі м'яча, в результаті збіглися гравці обох команд. Результат - жовта Соузі і червона Рамосу
81-ГООООООООЛ! Марко Девіч! Вгадав Маркевич із заміною, Марлос шикарний пас віддав на хід Девічу, який вискочив з-за спин захисників і розстріляв Бойка. Треба визнати, оборона дніпрян сьогодні вже не раз "чудила". Отже все логічно
83-Жовта картка Федецькому
87-Заміна у "Дніпра": замість Дугласа Влад
88-Горяїнов витягує м'яч з-під поперечини після удару головою Канкави
П'ять хвилин додав Жабченко
90+1 - Відверто пошкодував арбітр Федецького, у якого вже є жовта картка. Артем небезпечно в'їхав у Девіча, епізод на червону тягнув
90+3 - Жовта Моледо
90+4 - Коноплянка ударом зі штрафного нокаутує Девіча, Марко вивозять з поля
90+5 - Гоменюк виходить саме замість Девіча
90+7 - "Металіст" таки забив, але за мить до цього був зафіксований фол в атаці у Моледо
МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Сорок п'ять хвилин, які дійсно потрясли всіх, хто небайдужий до футболу. Спасибі всім за увагу, чекаємо весни і відновлення чемпіонату. Щастя Вам
Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" - "Металіст" - 2:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua