пʼятниця, 29 вересня 2017 00:46

"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Партизаном", програючи в два м'ячі

Буяльський забив "Партизану" один гол і ледь не став автором другого. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Відбувся матч 2-го туру групового турніру Ліги Європи, в якому "Динамо" на виїзді зустрічалося з "Партизаном".

Київський клуб, як і в грі з "Cкендербеу", провів абсолютно два різні тайми. Перша половина гри залишилася повністю за господарями, які двічі відзначилися у воротах Коваля. На захист "Динамо" було боляче дивитися. При цьому рахунок першого тайму міг бути й розгромним, якби Коваль не виніс м'яч з лінії воріт після необачної передачі назад від Кадара.

У другій половині гри на полі було зовсім інше "Динамо". Хацкевич випустив на поле Мораеса. Останній і став героєм зустрічі. Спочатку бразилець реалізував пенальті, після був гол від Буяльського. Далі Мораес разом з останнім організували третій м'яч, який і приніс перемогу "Динамо".

За весь другий тайм "Динамо" повністю переграло "Партизан" за моментами. Відповідно, й за рахунком.

"Партизан" - "Динамо" - 2:3

Голи: Ожегович, 34, Тавамба, 42 - Мораес, 54 (з пенальті), 84, Буяльський, 68

"Партизан": Стойкович, Мілетич, Вулічевич, Остоїч, Більер, Радін, Мілетич, Янкович, Сума (Пантич, 75), Тавамба, Ожегович (Йованович, 79)

"Динамо": Коваль, Віда, Піваріч, Кендзьора, Кадар, Циганков (Мораес, 46), Гармаш, Сидорчук, Буяльський, Кравець (Бесєдін, 46), Гонсалес (Морозюк, 90)

Попередження: Янкович, Більер, Тавамба - Кравець, Буяльський

У паралельному матчі "Скендербеу" зіграв унічию з "Янґ Бойз", 1:1. Турнірне становище в групі В після двох турів: 1. "Динамо" - 6 очок; 2. "Янґ Бойз" - 2; 3. "Партизан" - 1; "Скендербеу" - 1.

Наступний тур відбудеться 19 жовтня. "Динамо" вдома прийматиме "Янґ Бойз", а "Скендербеу" зіграє з "Партизаном".

Також "Зоря" сенсаційно переграла "Атлетик".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Партизаном", програючи в два м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua