понеділок, 30 квітня 2012 15:13

"Динамо" Вороніна забезпечило "Зеніту" дострокове чемпіонство: результати 41 туру РПЛ

Пітерський "Зеніт" виграв чемпіонат Росії з футболу. Чемпіонський титул за підсумками сезону-2011/12 пітерці забезпечили собі після перемоги в матчі 41-го туру першості країни з московським "Динамо". На своєму полі "Зеніт" виграв з рахунком 2:1. Голи у складі пітерського клубу забили Роман Широков і Олександр Кержаков.

Широков відкрив рахунок на 30-й хвилині з передачі Андрія Аршавіна. На 36-й хвилині Кержаков реалізував пенальті. На 43-й хвилині після подачі кутового ворота "Зеніта" вразив Олександр Єпуряну.

На початку другого тайму півзахисник пітерського клубу Костянтин Зирянов отримав другу жовту картку і залишив поле. Вдесятьох пітерці зуміли втримати переможний рахунок.

Раніше, 28 квітня, завершилися три матчі прем'єр-ліги. Махачкалінський "Анжи" виграв у московського "Локомотива" (3:1), ЦСКА в столичному дербі переграв "Спартак", а казанський "Рубін" і краснодарська "Кубань" зіграли внічию (1:1).

Після 41 туру "Зеніт" набрав в чемпіонаті Росії 84 очки. На рахунку "Динамо" і ЦСКА - по 69 очок, у "Спартака", який посідає четверте місце - 68 очок.

Прем'єр-ліга, 41-й тур

Анжи - Локомотив 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Бурлак (25, автогол), 1:1 - Глушаков (31), 2:1 - Ето'О (64), 3:1 - Ето'О (90).

Рубін - Кубань 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Піццеллі (69), 1:1 - Натхо (84, пенальті).

ЦСКА - Спартак 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Арі (24, автогол), 1:1 - Дзюба (44), 2:1 - Тошич (57).

Зеніт - Динамо 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Широков (30), 2:0 - Кержаков (36, пенальті), 2:1 - Єпуряну (43).

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс, Крішіто, Денисов, Зирянов, Широков, В. Бистров (Семак, 62), Аршавін (Файзулін, 81), Кержаков (Канунніков, 88).

Динамо: Шунін, Фернандес (Шитов, 20), Єпуряну, Риков, Вілкшир, Нобоа (Воронін, 77), Семшов, Самедов, Місімовіч, Джуджак (Кокорін, 63), Кураньї.

Група B

Томь - Амкар 0:0 (0:0, 0:0)

Спартак Нальчик - Крила Рад 0:0 (0:0, 0:0)

Ростов - Терек 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Адамов (3), 1:1 - Георгієв (39).

Краснодар - Волга НН 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Мовсісян (4), 2:0 - Мовсісян (45), 2:1 - Каряка (71, пенальті).

За матеріалами Лента.ру, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" Вороніна забезпечило "Зеніту" дострокове чемпіонство: результати 41 туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua