вівторок, 17 квітня 2012 12:38

"Зеніт" наблизився до дострокового чемпіонства, "Динамо" Вороніна обіграло "Анжі": результати 39 туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 39 туру.

У групі А московський "Спартак" приймав казанський "Рубін" в "Лужниках". Столичний клуб виявився сильнішим за гостей з берегів Волги завдяки точним ударам захисника Марека Сухі і нападаючого Еммануеля Еменіке. "Анжі" у себе вдома поступився московському "Динамо" (0:1). Результат зустрічі вирішив дальній удар захисника біло-блакитних Володимира Рикова на 37-й хвилині матчу.

Тур в суботу відкрив матч "Кубань" - "Локомотив". На гол Романа Павлюченка на 61-й хвилині тринадцять хвилин потому відкрився Маркос Піццеллі. Крім того, під час матчу був вилучений головний тренер краснодарців Дан Петреску.

Пізніше в Санкт-Петербурзі "Зеніт" наблизився до того, щоб достроково стати чемпіоном Росії, і обіграв ЦСКА (2:0). На 63-й хвилині голом відзначився Володимир Бистров, а на 89-й вперше після повернення в Росію забив Андрій Аршавін. В обох випадках гольова передача на рахунку Олександра Кержакова.

У групі В нальчикський "Спартак", який замикає таблицю, розгромив Нижегородську "Волгу" з рахунком 3:0. Тур відкривали "Томь" і "Терек". Команда Сергія Передні здобула перемогу з рахунком 3:0, голи на рахунку Руслана Нахушева, Іллі Гультяєва і Дениса Бояринцева.

"Крилья Совєтов" здобули вольову перемогу над "Амкаром" - 2:1. Гравець перм'яків Георгі Пеєв відкрив рахунок на 41-й хвилині, однак господарям вдалося вийти вперед завдяки дублю Сергія Корніленка. На 60-й хвилині білорус реалізував пенальті, а на 63-й забив з гри.

Тур завершився матчем "Ростова" і "Краснодара" (1:1). Юра Мовсісян на 74-й хвилині відкрив рахунок, реалізувавши пенальті, проте ростовчанами вдалося піти від поразки - на 90-й хвилині гол у ворота гостей забив Дмитро Кириченко.

Чемпіонат Росії, 39-й тур

Група А

Спартак - Рубін 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Сухі (75), 2:0 - Еменіке (82).

Анжи - Динамо 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Риков (37).

Кубань - Локомотив 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Павлюченко (61), 1:1 - Піццеллі (74).

Зеніт - ЦСКА 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - В. Бистров (63), 2:0 - Аршавін (89).

Група В

Спартак Нальчик - Волга НН 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Концедалов (37, пенальті), 2:0 - Мітрішев (54), 3:0 - Буйтраго (76).

Ростов - Краснодар 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Мовсісян (74, пенальті), 1:1 - Кириченко (90).

Томь - Терек 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Нахушев (45), 2:0 - Гультяєв (68), 3:0 - Бояринцев (84).

Крилья Совєтов - Амкар 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Пеєв (41), 1:1 - Корніленко (60, пенальті), 2:1 - Корніленко (63).

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" наблизився до дострокового чемпіонства, "Динамо" Вороніна обіграло "Анжі": результати 39 туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua