понеділок, 02 квітня 2012 14:55

Воронін пригальмував "Локомотив", Диканю знадобиться допомога хірурга: результати 37 туру РПЛ

Трьома недільними матчами завершився 37-й тур російської Прем'єр-ліги. "Динамо" обіграло "Локомотив", "Рубін" добився перемоги над "Анжі", а "Амкар" забив два м'ячі "Тереку".

Рульовий "Динамо" Сергій Сілкін повернувся до схеми гри з трьома форвардами. На матч з "Локомотивом" в стартовому складі вийшли Кевін Кураньї, Андрій Воронін і Олександр Кокорін. Останнього називали головним невдахою попереднього туру - він занапастив кілька виходів один на один з голкіпером московського "Спартака".

Цього разу юний нападник реабілітувався сповна. Під завісу першого тайму захисник "Локо" Роман Шишкін на куті штрафного подарував м'яч Кокоріну, і той ефектним "парашутом" перекинув воротаря Гільєрме. Цей гол став першим, пропущеним залізничниками в п'яти весняних турах.

Після перерви біло-блакитні не надали суперникові реальних шансів на порятунок, а самі на 88-й хвилині подвоїли рахунок. Магомед Оздоєв у власному штрафному сфолив на Олександрі Самедова, і Звездан Місімовіч впевнено реалізував пенальті. Таким чином, "Динамо" перервало свою п'ятиматчеву безвиграшну серію в прем'єр-лізі.

Тим часом "Рубін" відсвяткував мінімальну перемогу над "Анжі". На 50-й хвилині Обафемі Мартінс головою замкнув фланговий навіс. Таким чином, казанці вперше виграли на весняному відрізку чемпіонату. "" У Мартінса були проблеми зі здоров'ям. У перерві йому зробили укол, і він сказав, що хвилин 15-20 ще зможе зіграти", - повідомив після фінального свистка наставника "Рубіна" Курбан Бердиєв. - Сподобалася самовіддача хлопців, бажання боротися. Це дуже важлива перемога з психологічної точки зору".

"Амкар" в рідних стінах виявився сильнішим за "Терек" - 2:0. На початку другого тайму відзначився Нікола Міяйловіч, а під завісу зустрічі захисник грозненців Мартін Йіранек відзначився автоголом.

Ну і не можна не відзначити поєдинок "Спартак" - "Зеніт", що відбувся раніше, який запам'ятався не тільки перемогою пітерців (2:1), а й важкою травмою голкіпера Андрія Диканя, який тепер навряд чи зіграє на Євро-2012: на воротаря збірної України чекає операція і тривалий термін відновлення.