вівторок, 13 березня 2012 11:21

Дикань і Воронін залишилися без перемог: результати 34 туру РПЛ

Трьома зустрічами в понеділок закінчився 34-й тур російської Прем'єр-ліги. "Анжі" і московський "Спартак" розійшлися миром, "Томь" перервала 16-матчеву безвиграшну серію, перемігши "Волгу", а "Амкар" взяв гору над нальчикським "Спартаком".

Неймовірно наполегливим виходить суперництво клубів у першій вісімці чемпіонату. У стартовому весняному турі два матчі не виявили переможця. Тепер у всіх чотирьох іграх зафіксовані нічиї. Останніми з'ясовували стосунки "Анжі" і "Спартак". Поєдинок в Махачкалі не ряснів небезпечними моментами, рахунок так і не був відкритий. "Звичайно, незадоволений результатом, - резюмував головний тренер червоно-білих Валерій Карпін. - Думаю, суперник теж".

Довгоочікуваної перемоги досягла "Томь". Головний аутсайдер чемпіонату в рідних стінах обіграв конкурента в боротьбі за виживання Нижегородську "Волгу" - 1:0. Незадовго до перерви капітан сибіряків Денис Бояринцев замкнув флангову передачу Руслана Нахушева. "Томь" перемогла вперше за останні 17 турів. Додамо, що з 22 червня минулого року команда не забивала в домашніх матчах.

Другий тур поспіль радує вболівальників "Амкар". Тиждень тому підопічні Міодрага Божовича обіграли "Крилья Совєтов", а на цей раз відвезли три очки з Нальчика, здолавши місцевий "Спартак" - 2:1. В середині першого тайму Віталій Гришин реалізував вихід один на один з воротарем, на 69-й хвилині Микита Бурмистров подвоїв рахунок. Голом престижу під завісу зустрічі відзначився Йован Голіч.

Чемпіонат Росії, 34 тур

Група А

Анжі - Спартак - 0:0 (0:0, 0:0)

СПАРТАК: Дикань, Паршивлюк, Сухі, С. Родрігес, Макєєв, Каріока, Д. Комбаров, Макгіді (Арі, 46), Білялетдінов, Еменіке, Веллітон.

ЦСКА - Динамо - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Думбо (3), 1:1 - Семшов (75).

ДИНАМО: Березовський, Вілкшир, Фернандес, Гранат, Ломіч, Юсупов (Сапета, 77), Семшов, Кокорін, Джуджак, Самедов (Кураньї, 46), Воронін.

Рубін - Локомотив - 0:0 (0:0, 0:0)

Зеніт - Кубань - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Іонов (40), 1:1 - Лазович (74).

Група B

Томь - Волга НН - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Бояринцев (41).

Спартак Нальчик - Амкар - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Гришин (22), 0:2 - Бурмістров (69), 1:2 - Голіч (82).

Ростов - Крилья Совєтов - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Калачов (21).

Краснодар - Терек - 1:3 (0:3, 1:0)

Голи: 0:1 - Асільдаров (7), 0:2 - Рибус (10), 0:3 - Лебеденко (21), 1:3 - Пікущак (87).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Дикань і Воронін залишилися без перемог: результати 34 туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua