понеділок, 21 листопада 2011 11:45

ЦСКА не взяв Казань, "Зеніт" не пробив "Анжі": результати 31 туру РПЛ

В 31-му турі чемпіонату Росії московський "Спартак" обіграв столичний "Локомотив" з рахунком 2:0. Зустріч проходила на стадіоні "Лужники".

Обидва м'ячі були забиті в першому таймі. Обидва голи "Спартака" на рахунку нігерійського нападаючого Еммануеля Еменіке, якому вдалося вразити ворота гостей на 26-й на на 44-й хвилинах.

Як повідомляє "Інтерфакс", після матчу в Лужниках співробітники московської поліції затримали близько 100 чоловік. Усього за зустріччю з трибун стадіону спостерігали 20 тисяч глядачів.

Раніше в неділю в підмосковних Хімках пройшов матч між столичним "Динамо" і краснодарською "Кубанню". Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1. У "Динамо" забили Ігор Семшов і Олександр Кокорін, у "Кубані" відзначився Роман Бугайов.

Останніми 20 листопада грали ФК "Ростов" і "Томь". Матч проходив у Ростові-на-Дону. Господарі здобули перемогу з рахунком 3:1. За підсумками першого тайму попереду була "Томь" - на 22-й хвилині ворота "Ростова" з пенальті вразив Максим Канунніков. Однак у другому таймі гостям забили Роман Адамов (з пенальті на 56-й хвилині і знову на 88-й) і Міхал Пападопулос (на 70-й хвилині).

Чемпіонат Росії, 31-й тур

Волга НН - Амкар - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Білозеров (7), 1:1 - Гришин (60), 1:2 - Бурмістров (61).

Терек - Крила Рад - 0:0 (0:0, 0:0)

Краснодар - Спартак Нальчик - 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Мовсісян (8), 2:0 - Шіпіцін (18), 2:1 - Джудовіч (41), 2:2 - Гошоков (56), 3:2 - Марсіу (79).

Динамо - Кубань - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Семшов (19), 2:0 - Кокорін (27), 2:1 - Бугайов (59).

Спартак - Локомотив - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Еменіке (26), 2:0 - Еменіке (44).

Ростов - Томь - 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Канунніков (22, пенальті), 1:1 - Адамов (56, пенальті), 2:1 - Пападопулос (70), 3:1 - Адамов (88).

Зеніт - Анжі - 0:0 (0:0, 0:0)

ЦСКА - Рубін - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Касаєв (16), 1:1 - Думбо (36, пенальті), 1:2 - Рязанцев (61).