понеділок, 16 вересня 2013 08:54

"Динамо" відстає від "Металіста" на 9 очок, "Шахтар" четвертий: результати 9-го туру УПЛ

Харківський "Металіст" обіграв київське "Динамо" з рахунком 3:0 у матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу.

Наприкінці першого тайму рахунок відкрив бразилець Клейтон Шав'єр. А в кінці зустрічі, коли динамівці намагалися вирвати нічию, господарі добили їх точними ударами аргентинця Хосе Соси і бразильця Марлоса.

У свою чергу "Дніпро " мінімально обіграв на своєму полі " Таврію" завдяки точному удару Євгена Селезньова на 71-й хвилині.

Донецький "Шахтар" несподівано програв "Карпатам" на виїзді з рахунком 2:3. У першому таймі на гол Олександра Гладкого "гірники" відповіли точним ударом Дугласа Кости. Після перерви "Карпати" знову вийшли вперед після реалізованого Младеном Бартуловичем пенальті, незабаром він же ще більше збільшив перевагу гостей . "Шахтар" зміг лише скоротити розрив у рахунку зусиллями бразильського новачка, захисника Ісмаїлі.

Після цієї перемоги "Металіст" очолює турнірну таблицю з 23 набраними очками. "Дніпро" і "Чорноморець" ділять 2-3 місця з 20 очками . У "Шахтаря" - 19 очок , у "Ворскли" - 16 , у "Динамо" - 14, повідомляє "Інтерфакс - Україна".

Чемпіонат України

9- й тур

Металіст - Динамо Київ 3:0 (1:0 , 2:0)

Голи : 1:0 - 43 Клейтон Шав'єр, 2:0 - 90 Соса, 3:0 - 90 Марлос.

Металіст - Дішленкович, Ксьонз, Гуйє, Моледо, Марсіо Азеведо, Клейтон Шав'єр (Краснопьоров, 50), Едмар, Гомес (Марлос, 87), Соса, Дієго Соуза, Девіч (Себа Бланко, 77).

Динамо Київ - Коваль, Гусєв, Драгович, Хачеріді, Тремулінас, Велозу (Ідейє, 79), Вукоєвич, Ярмоленко, Безус (Аруна, 71), Ленс, Мбокані.

Попередження: Безус (42) , Девіч (44), Аруна (90), Коваль (90) .

Карпати - Шахтар 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 1:0 - 8 Гладкий, 1:1 - 23 Дуглас Коста, 2:1 - 51, пенальті Бартуловіч, 3:1 - 61 Бартуловіч, 3:2 - 71 Ісмаїлі.

Шахтар - А. Каніболоцький, Кобін, Ракицький, Кучер, Ісмаїлі, Алекс Тейшейра, Степаненко, Тайсон (Фред, 72), Гречишкін (Ілсіньо, 57), Дуглас Коста (Едуардо, 66), Луїс Адріано.

Металург Запоріжжя - Чорноморець Одеса 0:1 (0:1, 0:0)

Гол : 0:1 - 38 Фонтанелло .

Чорноморець Одеса - Безотосний, Андерсон, Бергер, Фонтанелло, Кутас, Гай (Рієра, 67), К. Ковальчук, Лео Матос (Бакай, 86), Прийомов, Бобко, Антонов (Самодін, 49).

Іллічівець - Зоря 1:0 (1:0 , 0:0)

Гол : 1:0 - 7 Майкон Перейра .

Вилучення: Бутко, 85 (Іллічівець) .

Арсенал К - Волинь 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 36 Бабатунде, 1:1 - 52 Кравець, 2:1 - 53 Адійя.

Ворскла - Севастополь 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - 30 Міщенко , 1:1 - 45 Віценець , 1:2 - 78 Ковпак , 2:2 - 90 Громов.

Металург Донецьк - Говерла 4:2 (3:1 , 1:1)

Голи : 1:0 - 23 Нельсон, 2:0 - 32 Безліхотнов, 2:1 - 34 Ле Таллек, 3:1 - 37 Жуніор, 3:2 - 66 Лисенко, 4:2 - 69 Безліхотнов.

Дніпро - Таврія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 71 Селезньов.

Дніпро - Бойко, В. Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч (Коноплянка, 63), Канкава, Кобахідзе (Зозуля, 46), Матеус, Політило (С. Кравченко, 42), Гама, Селезньов.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" відстає від "Металіста" на 9 очок, "Шахтар" четвертий: результати 9-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua