неділя, 15 вересня 2013 21:54

"Металіст" забив "Динамо" три м'ячі

Клейтон Шав'єр провів перший гол "Металіста" у ворота "Динамо" ФОТО: metalist.ua

Харківський "Металіст" обіграв київське "Динамо" у центральному матчі дев'ятого туру української прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 3:0.

Голи у складі "Металіста" провели Клейтон Шав'єр на 43-й хвилині зустрічі і Хосе Ернесто Соса на другій компенсованій хвилині до основного часу матчу. Під кінець гри Марлос отримав м'яч на лінії штрафного і забив третій гол.

Таким чином, "Металіст" набрав 23 очки і відірвався від "Дніпра" на три пункти. "Динамо" залишається на шостій сходинці в турнірній таблиці, повідомляє "Чемпионат.com".

Чемпіонат України

9-й тур

Металіст - Динамо Київ 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 43 Клейтон Шав'єр, 2:0 - 90 Соса, 3:0 - 90 Марлос.

Металіст - Дішленкович, Ксьонз, Гуйє, Моледо, Марсіо Азеведо, Клейтон Шав'єр (Краснопьоров, 50), Едмар, Гомес (Марлос, 87), Соса, Дієго Соуза, Девіч (Себа Бланко, 77).

Динамо Київ - Коваль, Гусєв, Драгович, Хачеріді, Тремулінас, Велозу (Ідейє, 79), Вукоєвич, Ярмоленко, Безус (Аруна, 71), Ленс, Мбокані.

Попередження: Безус (42), Девіч (44), Аруна (90), Коваль (90).

Гол Клейтона Шав'єра

Гол Соси

Гол Марлоса

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" забив "Динамо" три м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua