субота, 14 вересня 2013 09:39

"Шахтар" програв "Карпатам" і тепер третій

"Шахтар" втратив 8 очок у 3-х матчах ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" несподівано програв "Карпатам" на виїзді з рахунком 2:3 в матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу.

У першому таймі на гол Олександра Гладкого "гірники " відповіли точним ударом Дугласа Кости. Після перерви " Карпати" знову вийшли вперед після реалізованого Младеном Бартуловичем пенальті. Незабаром він же ще більше збільшив перевагу господарів. "Шахтар" зміг лише скоротити розрив у рахунку зусиллями бразильського новачка, захисника Ісмаїлі.

"Шахтар" залишається на третьому місці в турнірній таблиці і його відставання від "Металіста" після поточного туру може збільшитися до 4 очок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Карпати - Шахтар 3:2

Голи: Гладкий, 8 , Бартуловіч, 53 ( з пенальті), 60 - Коста, 23, Ісмаїлі, 71

Карпати: Ільющенков, Пашаєв, Пластун, Балажиц, Костевич, Голодюк, Федорчук, Васін, Страшкевич (Елла, 65), Бартуловіч (Мартинюк, 86), Гладкий (Зеньов, 61)

Шахтар: Каніболоцький, Кобін, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Гречишкін (Ілсіньо, 57), Коста (Едуардо, 66 ), Тейшейра, Тайсон (Фред , 73), Луїс Адріано

Попереджені: Балажиц, Федорчук, Голодюк, Ільющенков - Кучер, Тайсон, Каніболоцький, Едуардо

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв "Карпатам" і тепер третій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua