субота, 31 серпня 2013 21:41

"Металіст" на "Донбас Арені" залишив "Шахтар" без перемоги

Девіч забив своєму колишньому клубу. Фото: metalist.ua

На полі "Донбас Арени" в Донецьку завершився центральний матч суботньої програми ігор восьмого туру української прем'єр -ліги. Чемпіон країни зустрівся з віце -чемпіоном України, суперники зіграли внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі "гірники" виглядали краще, створивши ряд перспективних моментів, проте рахунок до перерви не було відкрито. У другому таймі суперники продовжили грати в атакуючий футбол, перший гол був забитий на 59 -й хвилині - Тарас Степаненко головою переправив м'яч у ворота харків'ян після навісу у штрафний майданчик.

На 71 -й хвилині на поле в чорно - помаранчевій футболці дебютував новачок "Шахтаря" Бернард, замінивши Дугласа Косту . На 77 -й хвилині Марко Девіч забив свій 8-й гол у чемпіонаті і зрівняв рахунок. В останні хвилини суперники могли вирвати перемогу, але в підсумку було зафіксовано нічийний результат. На останніх секундах друге попередження отримав капітан господарів Даріо Срна і був змушений залишити поле.

Таким чином, після восьми турів ситуація у верхній частині турнірної таблиці не змінилася. "Металіст" зберіг перше місце, набравши 20 очок, "Шахтар" йде другим, маючи на очко менше.

Чемпіонат України

Прем'єр -ліга. 8- й тур

Шахтар (Донецьк ) - Металіст (Харків ) - 1:1

Голи: Степаненко, 59 ( 1:0); Девіч, 77 ( 1:1).

Попередження: Кривцов, 26; Степаненко, 54; Срна , 90 - Соса, 21.

Вилучення: Срна, 90+4 - немає.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" на "Донбас Арені" залишив "Шахтар" без перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua