субота, 11 травня 2019 19:14

"Динамо" втратило перемогу над "Зорею" на останній хвилині

"Динамо" мало багато нагод подвоїти рахунок

Київське "Динамо" не зуміло переграти "Зорю" в матчі чемпіонату України – 1:1. Кияни знову втратили два залікові бали.

Господарі розпочали потужно і вже на 11 хвилині Русин відкрив рахунок. Ще в першому таймі Назарій виходив сам на сам із голкіпером Шевченком, але не зумів його переграти.

У другому таймі кияни поля марнували нагоди. Русин після пасу де Пени знову не зумів переграти голкіпера гостей.

У "Зорі" прекрасну нагоду не реалізував Громов. Денис Бойко парирував удар.

Коли йшла остання додана хвилина, суддя призначив штрафний у ворота "Динамо". Сілас обвів стінку, а Бойко у стрибку не дотягнувся до м'яча.

Голи:

1:0 - 11 Русин, 1:1 - 90 Сілас.
Динамо - Бойко, Кадар (Шабанов, 42), Бурда, Миколенко, Кендзьора, Циганков, Сидорчук, Андрієвський, де Пена, Буяльський (Гармаш, 61), Русин (Цітаішвілі, 83).

Зоря - Шевченко, Кочергін (Громов, 63), Вернидуб, Каменюка, Чайковський (Сілас, 46), Хомченовський, Чеберко, Караваєв, Арвеладзе, Луньов, Іванович (Будковський, 46).

попередження:

Чайковський (42), Кочергін (46), Буяльський (54), Чеберко (79), Андрієвський (80), Миколенко (90).

Відтак нічия – 1:1. Якщо "Шахтар" сьогодні переможе "Олександрію", то зможе відірватися від киян на 11 балів.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" втратило перемогу над "Зорею" на останній хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua