понеділок, 25 лютого 2019 20:41

"Динамо" розтрощило "Зорю" на старті весняної частини УПЛ - відео

Дубль Шапаренка допоміг киянам знищити луганців. Фото: ФК "Динамо"

У матчі 19 туру чемпіонату України з футболу "Динамо" на НСК "Олімпійський" розбило "Зорю" (5:0).

Для киян цей поєдинок став третім офіційним у другій частині сезону, для луганців - стартовим.

У порівнянні із зустріччю з "Олімпіакосом" в Лізі Європи наставник динамівців Олександр Хацкевич зробив усього одну кадрову перестановку: замість Шепелєва, який відбував дискваліфікацію, в центр поля вийшов капітан Сидорчук.

До перерви господарі завдяки дублю Шапаренка (у першому випадку блискучу гольову передачу зробив Циганков) та голу Вербича забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку. У другому таймі словенець Вербич забив свій другий м'яч, а новачок команди іспанець Соль провів дебютний гол в УПЛ.

Після перерви на поле вийшли гравці молодіжного складу "Динамо" - Цитаішвілі і Алібеков. Перший розпочав гольовий момент, який завершив Соль (результативний пас в активі Кендзьори), другий показав дещо нервову гру, практично відразу обрізавшись у центральній зоні.

"Динамо" - "Зоря" 5:0

Голи: Шапаренко, 34, 45, Вербич, 38, 53, Соль, 73

"Динамо": Бойко, Шабанов, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шапаренко, Сидорчук, Циганков (Цітаішвілі, 70), Вербич, Буяльський (Алібеков, 76), Сіль (Русин, 79)

"Зоря": Луїс Філіпе, Кочергін (Леонардо, 73), Вернидуб, Литвин, Чайковський, Хомченовський, Сілас (Арвеладзе, 46), Караваєв, Чеберко, Луньов (Кабаєв, 46), Будківський

Попередження: Шапаренко (39), Вербич (82), Сидорчук (83) - Луньов (31), Кабаєв (78)

Матч 20 туру УПЛ "Динамо" проведе в суботу на виїзді з "Десною".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розтрощило "Зорю" на старті весняної частини УПЛ - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua