неділя, 22 квітня 2018 19:01

"Динамо" розтрощило "Верес" і скоротило відставання від "Шахтаря"

Капітан Циганков був одним з найактивніших. Фото: УПЛ

У неділю, 22 квітня, в заключному матчі 28-го туру чемпіонату України "Динамо" на "Арені Львів" мірялося силами з "Вересом".

Кияни активно розпочали поєдинок і вже в дебюті двічі могли засмутити суперника: після удару Бесєдіна рівнян врятував голкіпер Бандура, а удар Циганкова пройшов поруч зі стійкою.

На 14-й хвилині рахунок став 1:0 на користь динамівців: Шепелєв блискучим пасом знайшов у штрафному Гармаша, який у дотик майстерно переправив м'яч у сітку.

Після перерви суперники показали відкритіший футбол: на 47-й хвилині Кендзьора зробив вивірений навіс на Бесєдіна, а той легко виграв верхову боротьбу і головою пробив у дальній кут. Від стійки м'яч залетів у сітку і таким чином, "Динамо" збільшило перевагу.

На 52-й хвилині нападник "Вереса" Жуліо Сезар скоротив відставання, обігравши одразу трьох захисникив і пробивши прямісінько в лівий кут. Бойко не врятував.

За дві хвилини рахунок став 3:1 на користь гостей: Циганков навісив з кутового, а Бесєдін ефективно пробив головою.

Чудовий шанс відновити інтригу мав той-таки бразилець Сезар. На 70-й хвилині після грубої помилки Бурди нападник вийшов віч-на-віч з Бойком, міг віддати пас на партнера, але вирішив пробити сам і голкіпер зумів взяти м'яч.

У доданий час гравці, які вийшли на заміну, організували гол: Гонсалес обігрався з Алібековим і потужно пробив під поперечку, встановши кінцевий рахунок - 4:1.

"Верес" - "Динамо" 1:4

Голи: Жуліо Сезар, 52 - Гармаш, 14, Бесєдін, 47, 54, Гонсалес, 90+5

"Верес": Бандура, Мягков, Западня (Морозенко, 75), Сімінін, Каменюка, Карасюк, Каленчук, Приймак, Адамюк, Жуліо Сезар, Степанюк

"Динамо": Бойко, Шабанов, Бурда, Піваріч, Кендзьора, Циганков (Гонсалес, 86), Вербич, Гармаш (Ротань, 71), Шепелев (Алібеков, 76), Буяльський, Бесєдін

Попередження: Буяльський (17), Бурда (28)

У попередньому матчі на "Арені Львів" (25 лютого 2018 року) "Верес" сенсаційно здолав "Динамо" з рахунком 3:1.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розтрощило "Верес" і скоротило відставання від "Шахтаря"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua