субота, 21 квітня 2018 18:52

"Шахтар" двічі пропустив від "Ворскли", але збільшив відрив від "Динамо"

"Ворсклі" не вдалося зупинити Марлоса. Фото: ФК "Шахтар"

У суботу, 21 квітня, в матчі 28-го туру чемпіонату України "Шахтар" у Харкові зустрівся з "Ворсклою".

Примітно, що в стартовому складі "гірників" вийшло одразу 8 гравців з українським паспортом, що є рекордною кількістю для команди в цьому сезоні. Раніше українців у складі "Шахтаря" з перших хвилин з'являлося не більше 7-ми.

Одразу двоє легіонерів - Тайсон та Феррейра пропускали гру через дискваліфікацію.

На 23-й хвилині Фред шикарним пасом вивів Марлоса на ударну позицію, і той без проблем переграв голкіпера - 1:0. До перерви полтавці, яким напередодні виплатили зарплату за місяць і дали преміальні за перемогу над "Зорею" (3:0), нічого небезпечного не створили.

Початок другого тайму вийшов напрочуд результативним: на 47-й хвилині Ісмаїлі увірвався в штрафний, обіграв Даллку і віддав на Марлоса, який оформив дубль.

На 50-й хвилині рахунок став 3:0 на користь донеччан: Марлос гострим пасом кинув прорив Бутка, який віддав точну передачу на Коваленка, і Віктор спокійно з кількох метрів переправив м'яч у сітку.

За три хвилини грубо помилився П'ятов, зробивши неточний пас на Коломойця. Форвард "Ворскли" перекинув голкіпера і відновив інтригу в матчі.

На 62-й хвилині "Ворскла" вдруге засмутила суперника: Коломоєць прострлив з правого флангу, Сергійчук зупинив м'яч і другим дотиком переграв П'ятова. У цьому моменті були підозри на офсайд у нападника полтавців.

Наприкінці матчу після пасу Дентіньо відзначився Алан Патрік, який зробив рахунок - 4:2.

Відзначимо, що багато моментів не реалізував Кайоде, однак це не завадило "Шахтарю" досягти переможного результату і збільшити відрив від "Динамо" до шести очок.

"Шахтар" - "Ворскла" 4:2

Голи: Марлос, 23, 47, Коваленко, 50, Алан Патрік, 88 - Коломоєць, 53, Сергійчук, 62

"Шахтар": П'ятов, Ракицький, Кривцов (Ордець, 46), Бутко, Ісмаїлі, Фред, Степаненко, Марлос, Коваленко(Алан Патрік, 63), Зубков (Дентіньо, 84), Кайоде

"Ворскла": Ткаченко, Даллку, Пердута, Гіоргадзе, Чеснаков, Кобахідзе, Скляр (Кравченко, 57), Ребенок, Коломоєць, Сергійчук, Одарюк (Кадимян, 58)

Попередження: Степаненко, 27, Ракицький, 37, Алан Патрік, 83, Марлос, 83, П'ятов, 87, Дентіньо, 90+2 - Гіоргадзе, 7

Київське "Динамо" свій матч 28-го туру УПЛ проведе в неділю, 22 квітня, на "Арені Львів" з "Вересом". Початок - о 17:00.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" двічі пропустив від "Ворскли", але збільшив відрив від "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua