середа, 04 березня 2015 19:35

"Динамо" обіграло "Зорю" у Кубку України

Кияни були сильнішими від "Зорі" у першому матчі чвертьфіналу Кубка України fcdynamo.kiev.ua

У першому чвертьфінальному поєдинку Кубка України київське "Динамо" обіграло "Зорю". Поєдинок у середу, номінальним господарем якого була "Зоря", пройшов у Запоріжжі і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Сергія Реброва.

Кияни відкрили рахунок вже на 13-й хвилині: Олег Гусєв реалізував пенальті, призначений за фол проти Буяльського у штрафному майданчику "Зорі". На 32-й хвилині Ярмоленко, Буяльський і Кравець розіграли атаку, яку завершив останній - 2:0.

На початку другого тайму Микита Каменюка скоротив розрив у рахунку. До фінального свистка він не змінився.

Матч-відповідь пройде 8 квітня.

"Зоря" - "Динамо" - 1:2 (0:2)

Голи: Каменюка (50) - Гусєв (13 з пен), Кравець (32)

"Зоря": Полтавцев, Опанасенко, Вернидуб, Пилявський, Каменюка (к), Білий, Малишев (Чайковський, 46), Малиновський, Караваєв (Любенович, 34), Хомченовський (Тотовицький, 46), Будковський.

"Динамо": Рибка, Віда, Драгович, Бетао (Теодорчик, 71), Бурда, Рибалка, Ярмоленко, Беланда (Чумак, 66), Буяльський (Гармаш, 81), Гусєв, Кравець.

Жовті картки: Каменюка (82) - Гармаш (89)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" обіграло "Зорю" у Кубку України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua