Генеральний директор київського "Динамо" Резо Чохонелідзе категорично спростував інформацію, що з'явилася в турецьких ЗМІ про перехід півзахисника київського "Динамо" Дениса Гармаша у турецький "Бешикташ".
"Я ні з ким не розмовляв на цю тему, ні в Туреччині, ні в Україні. Це провокація. Тому що є субординація. Перед початком сезону президентом клубу і головним тренером приймається програма, вони вирішують. Чесно кажучи, я взагалі ніколи не вів переговори ні з ким протягом семи років, які я перебуваю в "Динамо". До Києва не з якогось другорядного клубу приїхав, знаю, що таке закон. Яким чином якийсь генеральний директор або будь-який інший працівник клубу може з кимось вести переговори, чорт забирай ?! Це ж нонсенс!
У команді зараз йде робота дуже добре, ми поступово додаємо. Денис Гармаш поступово набирає форму, входить в хороший стан. І комусь це не подобається. Хтось хоче створити хаос в "Динамо", між президентом, тренером, футболістами, мною, уболівальниками. Ось таким чином ведеться війна. Повторю: я ніколи ніякі переговори не веду, без президента такі справи взагалі не робляться, але чомусь такі "новини" періодично з'являються. До речі, востаннє - якраз перед нашим матчем з "Шахтарем" за Суперкубок.
А що стосується Гармаша, то я його підтримую вже сьомий рік. Ще коли я "Мілан" привіз до Києва на товариський матч, Дениса вже називали одним з найобдарованіших футболістів. Як можна відмовитися від такого гравця, коли нам грати у Лізі чемпіонів?" - сказав Резо.




















Коментарі