четвер, 17 березня 2011 23:29

Дикань хоче зіграти з "Динамо" у чвертьфіналі Ліги Європи

Московський "Спартак" у повторному матчі 1 / 8 Ліги Європи обіграв амстердамський "Аякс" в Лужниках з рахунком 3:0. Тиждень тому матч у Голландії також закінчився на користь "Спартака": тоді москвичі виграли з рахунком 0:1.

Голкіпер московського "Спартака" Андрій Дикань прокоментував вихід червоно-білих у чвертьфінал Ліги Європи.

"З чим пов'язані зміни в грі "Спартака"? Після першого матчу ми переконалися в тому, що в цьому "Аяксі" нічого страшного немає.

У першому таймі мені вдавалося виручати команду. Просто за моєю спиною були спартаківські уболівальники. Вони охороняли мої ворота.

Вихід у чвертьфінал - вагоме досягнення для нашої команди, але ми максималісти і налаштовані на те, щоб пройти далі.

З ким би хотіли зіграти у чвертьфіналі? З Києвом був би дуже цікавий матч. Мені в тому числі було б цікаво зіграти з "Динамо", - цитує українського воротаря "Чемпионат.ру".

Нагадаємо, "Динамо" програло "Манчестер Сіті" з рахунком 0:1, але вийшло до наступного кола завдяки тому, що вдома виграло 2:0.

Жеребкування наступних стадій єврокубків - 1 / 4 і 1 / 2 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи, відбудеться в цю п'ятницю в Ньоні.

Зараз ви читаєте новину «Дикань хоче зіграти з "Динамо" у чвертьфіналі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua