понеділок, 18 квітня 2011 11:24

ЦСКА лідирує, "Спартак" опустився в зону вильоту: результати 5 туру РПЛ

Московський ЦСКА обіграв у матчі 5-го туру чемпіонату Росії з футболу казанський "Рубін" з рахунком 2:0. Чилійський півзахисник Марк Гонсалес точним дальнім ударом вивів армійців вперед на 27-й хвилині, а Сейду Думбія на початку другого тайму замкнув подачу Секу Олісе з флангу і встановив остаточний рахунок.

Чинний чемпіон Росії "Зеніт" обіграв в Пермі "Амкар" з рахунком 3:1, а московський "Локомотив" вдома тільки на 82-й хвилині гри вирвав перемогу у "Волги" з рахунком 1:0.

Головний тренер "Спартака" Валерій Карпін після матчу 5-го туру прем'єр-ліги з "Анжі" (1:2) не виключив свою відставку.

Російська Прем'єр-ліга

5-й тур

Крилья Совєтов - Краснодар - 0:0 (0:0, 0:0)

Кубань - Ростов - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Л. Траоре (9), 2:0 - Зелао (35).

Вилучення: Козлов (60).

Терек - Динамо - 0:0 (0:0, 0:0)

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Сапета, Ропотан, Самедов, Семшов, Каряка (Воронін, 62), Кураньї.

Амкар - Зеніт - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Іонов (20), 0:2 - Данні (24), 0:3 - Бухаров (80), 1:3 - Міхальов (90).

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Алвеш, Ломбертс, Лукович, Денисов, Іонов, Хусті (Губочан, 58), Зирянов, Данні (Лазович, 49), Кержаков (Бухаров, 71).

Локомотив - Волга - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Оздоєв (82).

ЛОКОМОТИВ: Гільєрме, Шишкін, Бурлак, Дюріца, Янбаєв, Лоськов (Ібрічіч, 59), Глушаков (Оздоєв, 74), Ігнатьєв, Торбінський, Сичов, Джибі Фаль (Майкон, 55).

ЦСКА - "Рубін" - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Гонсалес (27), 2:0 - Думбія (50).

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, А. Березуцький, Ігнашевич, В. Березуцький, Шемберас (Рахімич, 59), Олісе (Цауня, 90), Дзагоєв, Гонсалес, Нецід, Думбія (Вагнер Лав, 64).

"Рубін": Рижиков, Кузьмін, Боккетті, Навас, Ансальді (В. Калешин, 72), Натхо, Кисляк (Нємов, 51), Шаронов (Караденіз, 53), Рязанцев, Дядюн, Лебеденко.