четвер, 17 червня 2010 19:29

ЧС-2010. Збірна Греції в більшості здобула першу перемогу на мундіалі (ФОТО)
6

Збірна Греції в груповому матчі чемпіонату світу отримала перемогу над командою Нігерії. Зустріч закінчилася з рахунком 2:1.

Рахунок був відкритий на 16-й хвилині - відзначився півзахисник збірної Нігерії Калу Уче. Гол був забитий зі штрафного - Уче пробив здалеку і м'яч, нікого не зачепивши, влетів у кут воріт Александроса Цорваса, який невірно вибрав позицію.

Незабаром після гола, на 34-й хвилині, за фол на Василісі Торосидісі був вилучений півзахисник нігерійців Сани Кайта. Після цього греки заволоділи перевагою, відігратися їм вдалося вже на 44-й хвилині: Дімітріос Салпінгідіс сильно пробив з-за меж штрафного, і м'яч, зрикошетивши від нігерійського гравця, влетів у ворота. Переможний м'яч забив Торосидіс на 71 хвилині.

Чемпіонат світу. Група "В", другий тур

Греція - Нігерія - 2:1 (1:1, 1:0)

Греція: Цорвас, Кирьякос, Вінтра, Пападопулос, Торосидіс, Папастатопулос (Самарас, 36), Циоліс, Кацураніс, Карагуніс, Салпінгідіс, Гекас (Нініс, 79).

Нігерія: Еньєма, Одіа, Йобо, Шітту, Тайво (Ечіжіле, 55; Афолабі, 79), Етуху, Лукман, Кайта, Уче, Айєгбені, Одемвінгі (Еду, 48).

Голи: Салпінгідіс (44), Торосидіс (71) - Уче (16)

Вилучення: Кайта (33).

За матеріалами Лента.ру, turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «ЧС-2010. Збірна Греції в більшості здобула першу перемогу на мундіалі (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua