понеділок, 12 липня 2021 01:25

Чому Італія виграла Євро

Італія виграла другий Євро у своїй історії. Фото: Gettyimages.com

У фінальному матчі Євро-2020/21 збірна Італії перемогла Англію. Основний час гри завершився в нічию – 1:1. В серії пенальті італійці перемогли-3:2.

Що потрібно знати про матч на Вемблі?

Оптимальні склади команд. Роберто Манчіні та Гарет Саутгейт могли розраховувати на найсильніших гравців.

Швидкий гол англійців. На старті поєдинку Англія скористалася позиційною помилкою італійців та відкрила рахунок у матчі.

Територіальна перевага Італія. Пропущений гол змусив команду Манчіні атакувати. Італійці володіли територіальною перевагою. Англія грала другим номером.

Італійців врятував кутовий. Команді Манчіні не вдавалися позиційні атаки та гра першим номером. На допомогу прийшов кутовий в середині другого тайму, який дозволив зрівняти рахунок.

Англія зарано повірила у свою перемогу та почала грати на утримання рахунку

Англія зарано почала грати на утримання рахунку. Після забитого м'яча команда Саутгета віддала ініціативу суперник та почала думати більше про оборону замість того, щоб подвоїти перевагу.

Слабка гра лідерів Англії. Італії вдалося закрити Рахіма Стерлінга та Гаррі Кейна.

Федеріко К'єза був лідером Італії. Вінгер "Ювентуса" брав ініціативу на себе, вів партнерів за собою. Своєю активністю допоміг зрівняти рахунок у матчі.

Активний овертайм. У першій частині додаткового часу Італія мала перевагу та створила один небезпечний момент. Друга частина овертайму пройшла за переваги англійців, які мали свої напівмоменти.

Гра рівних суперників. За класом та силою команди були рівні. Тільки різні стилі побудови гри. Італійці грали більш тактично, то Англія сповідували силовий та швидкий футбол. За грою – нічия справедливий результат.

Якісне суддівство. Арбітр із Нідерландів Бьорн Кейперс провів хороший матч. В жодної із команд не може бути претензії до роботи арбітра.

Джанлуїджі Доннарумма став героєм серії пенальті. Воротар італійців відбив три удари гравців збірної Англії.

Збірна Італії виграла Євро другий раз в історії. Перша перемога була у 1968 році

Попереднім переможцем Євро була збірна Португалії.

Збірна України змогла дійти до 1/4 фіналу, де програла Англії.

Зараз ви читаєте новину «Чому Італія виграла Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua