Гаррі Кейн оформив дубль. Фото: Gettyimages.com

У матчі 1/4 фіналу Євро-2020/21 Англія розтрощила Україну – 4:0.

Що потрібно знати про гру в Римі?

Без Руслана Малиновського. Лідер "Аталанти" отримав пошкодження та не потрапив до заявки на гру.

Андрія Шевченко не змінив побудову гри у порівняні із матчем проти Швеції. Україна знову грала із трьома центральними захисниками. Тільки Олександр Зінченко діяв в центрі поля, а на лівий фланг вийшов Віталій Миколенко. Залишився в запасі Тарас Степаненко.

Зміна побудови гри по ходу матчу. В середині першого тайму травму отримав Сергій Кривцов. Замість захисника "Шахтаря" вийшов півзахисник "Динамо" Віктор Циганков. Збірна почала грати у два центральні захисники.

Україна провалилася в центрі захисту

Гра завершилася на четвертій хвилині. Перша осмислення атака англійців завершилася голом. Україна змушена була розкриватися та йти вперед.

Провал центру захисту. Всі чотири м'ячі прийшли із центральної зони. Провальна гра Миколи Матвієнка, який програвав силові єдиноборства.

Нестримний Рахім Стерлінг. Півзахисник "Ман Сіті" повністю переграв на правому фланзі оборони Олександра Караваєва та Іллю Забарного.

Дубль Гаррі Кейна. Форвард "Тоттенгема" забив у кожному із таймів.

Провальний початок другого тайму. Українці швидко пропустили два м'ячі та матч перетворився на формальність. Англійці вже почали догравати гру та думати про наступний матч.

План Саутгейта спрацював. Англія забила швидкий гол та змусила Україну розкриватися. Витративши сили на атаку команда Шевченка банально розвалилася. Українці так і не спромоглися чинити опір у матчі.

У матчі 1/2 фіналу Англія зіграє проти Данії. Гри відудеться 7 липня. Початок матчу о 22:00.

Збірна України на Євро-2020/21 зайняла третє місце у своїй групі набравши три очки, в 1/8 фіналу перемогла Швецію.

Євро-2020/21 став надуспішним для України. Національна команда вперше змогла вийти із групи та дійти до 1/4 фіналу.

Зараз ви читаєте новину «Чому Англія розтрощила Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua