середа, 30 червня 2021 09:56

"Шева Богом поцілований": реакція соцмереж на вихід України у чвертьфінал Євро

Андрій Шевченко очолює збірну України із літа 2016 року. Фото: REUTERS

У матчі 1/8 Євро-2020/21 збірна України перемогла Швецію -2:1.

Українці здобули перемогу на останніх секундах овертайму, коли форвард "Дніпра-1" Артем Довбик забив переможний гол.

Gazeta.uaзібрала огляд соцмереж після історичної перемоги України.

Журналіст телеканалу "Київ" Руслан Свірін хвалить Довбика

"До клубу полуночників сьогодні записалося чимало українців. "Відкупорюйте, хто що має", - ці слова коментатора матчу мого давнього колеги Віктора Вацка не слід сприймати буквально о першій ночі. Бо вранці можна і не встати . Але ... свято є, Перемога є!

Андрій Шевченко налаштував хлопців, скерував їх на результат. І вінцем у цьому ланцюжку ігрових епізодів є вихід Довбика. Стати джокером Шевченка у матчі такого рівня - це гарний ліфт. Прикро за Бесєдіна. Тримайся, Артеме! Але ж у футболі один момент витікає з іншого. Бесєдін травмується - вилучають Маркуса Даніельсона - Шевченко випускає іншого Артема, Довбика. Який робить різницю. Без першого голу не було б другого. Респект Олександру Зінченку, респект усім. Тепер в суботу у Римі гра з Англією. Чвертьфінальна!".

В тактичному плані Андрій Шевчеко зміг здивувати тренера шведів

Футбольний аналітик Вадим Лукомський вважає, що Швеція виглядала переконливіше протягом матчу, але хвалить рішення Шевченка змінити тактичну побудову.

"Прохід України - шикарна історія. Вітаю всіх, хто вболівав!

Як команда шведи мені сподобалися більше. Навіть сьогодні, коли їм потрібно було атакувати більше, ніж вони люблять. Еміль Форсберг був особливо шикарний.

Тут нічого дивного. Шведи були фаворитом, але думаю, рішення Андрія Шевченка перейти на 3-5-2 було виправданим і скоротило різницю між командами. Тактично хороший хід під явні 4-4-2 суперника. Мінус був у тому, що сиро виглядали в плані взаємодії з м'ячем в цій схемі.

Якісне рішення штабу доповнилося везінням в ключові моменти (ще в основний час). Загалом, у мене у мене змішані почуття. З одного боку, Швеція була краще в плані ідей і якості гри (в футбольному плані швидше їх хотів бачити далі). З іншого, правда дуже радий за українців".

Журналіст телеканалу "Футбол" Ігор Бурбас в захваті від гри національної команди.

"Це коооосмос!!!! Нарешті впізнаю ЗБІРНУ УКРАЇНИ! Так самовіддано, інколи за межею можливостей змагатися. Так розрахувати сили і не триматися за нічию. Дякую за ці емоції! Всі до одного красені. Бра-а-аво!!"

Колишній гравець збірної України Максим Калініченко вважає, що українцям трохи пощастило.

"Емоції переповнюють ... Наче сам грав! Для нас це ІСТОРІЯ! Шева Богом поцілований, нехай веде цю збірну якнайдалі! Везіння потрібно заслужити. Спасибі шведам за 1/8, далі їдьте додому, ви свою місію виконали. А з Брітіш вже будь що буде!

Швеція була краще в плані ідей і якості гри

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков радіє перемозі України.

"З перемогою!!! Вистраждали, вимучили, але ніхто не скаже, що несправедливо!

І про завтра ми подумаємо завтра!".

Футбольний експерт Всеволод Кевлич головним героєм матчу вважає тренера України.

"Резюме - абсолютно тренерська перемога. Команда, яка вміє грати по-різному, і є справжня команда. Варіанти гри при різному її розвитку, навіть з усіма застереженнями, були адекватними за часом. І доречними за змістом.

Всіх з ПЕРЕМОГОЮ! Битва, яка теж футбол".

У чвертьфіналі Євро-2020/21 збірна України зіграє проти Англії. Матч відбудеться в Римі 3 липня. Початок гри о 22:00.

В інших чвертьфіналах між собою зіграють: Бельгія – Італія, Данія –Чехія, Швейцарія – Іспанія.

Зараз ви читаєте новину «"Шева Богом поцілований": реакція соцмереж на вихід України у чвертьфінал Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua