субота, 03 липня 2021 23:24

Україна була нещадно розбита Англією – 0:4

Україна програла Англії на домашньому Євро. Фото: Getty Images

Добрий вечір!

За будь-яких умов цей вечір у Римі, як і сам Євро буде добрим до України. Наша збірна вже виконала завдання-максимум, пробившись до чвертьфіналу. І хоч ми маємо дві перемоги при двох поразках, але в пам'яті залишиться результат.

Сьогодні можна спробувати здобути третю перемогу. Яка, безумовно, стане найвизначнішим досягненням збірної України за всю її історію. Справа залишилася за малим – перемогти непереможну на цьому чемпіонаті збірну Англії. До того ж англійці ще не пропустили жодного м'яча.

Звісно, вони поки не справляють враження як збірна Італії, але за вартістю гравців значно переважають її. Словом, надія в нас є, але вона дуже мізерна.

Ми мало що можемо втратити в цій грі, але здобути можемо небачену досі славу. Словом, поле рівне, м'яч круглий

Стали відомі склади команд:

Україна: Бущан, Кривцов, Сидорчук, Ярмоленко, Яремчук, Шапаренко, Забарний, Миколенко, Зінченко, Караваєв, Матвієнко.

Запасні: Пятов, Трубін, Соболь, Судаков, Степаненко, Марлос, Макаренко, Циганков, Безус, Зубков, Тимчик, Довбік.

Англія: Пікфорд, Уолкер, Шоу, Райс, Стоунз, Магуайр, Кейн, Стерлінг, Філліпс, Санчо, Маунт.

Запасні: Рамсдейл, Джонстон, Гріліш, Хендерсон, Рашфорд, Тріпп'єр, Мінгс, Коді, Калверт-Льюін, Фоден, Чілуелл, Беллінгем

У нас одна заміна – замість Степаненка вийде Миколенко. Признатися, така заміна мало тішить. Обидва матчі зі Степаненком у старті ми виграли, а з Миколенком – програли два із трьох.

Звучать гімни команд. Наші співають натхненно.

Матч розпочався!

2 хв. Англія по-хазяйськи взялася штурмувати наші ворота.

4 хв. Кейн уже забиває – 0:1 Шапаренко не встиг за Стерлінгом, той віддав на хід Кейну.

7 хв. Наші спробували зобразити атаку, але удар Яремчука здалеку заблокували захисники.

10 хв. Наші надовго забрали м'яч, але без гостроти біля англійських воріт.

13 хв. Після пропущеного голу наші виглядають непогано. Тільки треба було так грати з перших хвилин.

17 хв. Перша серйозна атака в наших. Роман Яремчук з лівого флангу вривався в карний майданчик, але Пікфорд парирував удар.

21 хв. По черзі б'ють по ногах суперники Матвієнка й Стерлінга. Ну, Стерлінгу так і треба.

26 хв. Вирівнялася гра й проходить майже без воріт.

29. хв Кейн бив головою, але значно вище воріт.

33 хв. Англія міцно захопила ініціативу й щосили штурмує наші ворота. Бущан двічі рятує.

35 хв. Кривцов, який не встежив за Кейном, травмувався і залишає поле. Циганков замість нього.

38 хв. Чергову спробу удару від Ярмоленка блокують англійські захисники.

42 хв. Яремчук проривався правим флангом, але гостроти створити не вдалося.

43 хв. Шапаренко бив з-за меж карного майданчика, але зовсім трохи не влучив.

45 хв. Перший тайм закінчився. Поки мінімально поступаємося.

Поновилася гра в другому таймі.

І знову те саме. Магуайр забиває другий гол.

50 хв. Приїхали. Кейн забиває з меж воротарського – 0:3

55 хв. І Бущан жодного разу не виручив.

57 хв. Заміна в Англії. Хендерсон замість Райса.

60 хв. Англійці грають розкуто в своє задоволення.

62 хв. Після кутового Хендерсон забиває. Дуже легко дали це зробити голкіпер і наші захисники – 0:4

64 хв. Серія замін у команд. У нас Макаренко замінив Сидорчука.

70 хв. Хочеться аби це все пошвидше закінчилося.

73 хв. Нашого могильника Гаррі Кейна замінив Келверт-Льюін.

74 хв. Макаренко здалеку потренував Пікфорда.

77 хв. Жодного свого суперника Англія не розбивала так, як розбила Україну.

79 хв. Караваєв заробив кутовий біля воріт суперника. Але ніякої користі він нам не приніс.

84 хв. Нібито зібралися наші. Принаймні п'ятий гол поки не пропустили.

87 хв. Пробують забити гол престижу наші, але дуже далекі вони від цього.

90 хв. Все, свисток.

Збірна Англії виходить у півфінал, де на неї чекатиме збірна Данії. В іншій парі зійдуться Італія з Іспанією. Фінал відбудеться 11 липня в Лондоні.

Зараз ви читаєте новину «Україна була нещадно розбита Англією – 0:4». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua