пʼятниця, 10 лютого 2012 12:32

Чемпіон Африки визначиться у матчі Кот-д'Івуара і Замбії

Визначилися фіналісти Кубка Африки з футболу. Ними стали фаворит турніру збірна Кот-д'Івуара і його відкриття - команда Замбії (на фото).

Збірна Замбії сенсаційно перемогла у півфіналі одного з фаворитів Кубка африканських націй - команду Гани.

На 78-й хвилині Замбія отримала свій щасливий квиток у фінал. Нападаючий швейцарського "Янг Бойз" Еммануель Маюка забив чудовий гол з дальньої відстані. Через шість хвилин Гана залишилася в меншості після того, як захисник "Дніпра" Дерек Боатенг отримав другу жовту картку і тепер позбавив себе шансу зіграти у втішному матчі за третє місце. І хоча "Чорні зірки" практично не помітили втрати бійця, замбійці холоднокровно зберегли мінімальну перевагу до фінального свистка.

Збірна Кот-д'Івуару у півфіналі мінімально обіграла команду Малі з рахунком 1:0. Єдиний гол в компенсований до першого тайму час забив Жервіньо.

Тепер івуарійці можуть повторити свій успіх 20-річної давності і завоювати другий Кубок Африки.

Для Замбії це буде вже третій фінал континентальної першості, але двічі в 1974 і 1994 роках вони зазнали невдач.

Фінал відбудеться в неділю, о 22:00 за київським часом. Малі і Гана посперечаються за "бронзу" днем раніше, повідомляє Террикон.

Вилучення: Д. Боатенг (83).

Зараз ви читаєте новину «Чемпіон Африки визначиться у матчі Кот-д'Івуара і Замбії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua