вівторок, 04 травня 2010 13:25

Чемпіон визначиться в останньому турі. Результати 37 туру АПЛ

Зазнавши у передостанньому турі гостьової поразки від "Блекберна" з рахунком 1:2, "Арсенал" не зміг забронювати за собою третю сходинку в таблиці Прем'єр-ліги.

Хоча відрив лондонського "Арсеналу" від земляків з "Тоттенхема" наразі складає п'ять очок, "шпори", що мають один матч у запасі, все ще можуть наздогнати підопічних Арсена Венгера. Адже у понеділок у матчі предостаннього туру "каноніри" поступилися на виїзді "Блекберну" - 1:2.

Рахунок у цьому двобої відкрив Робін ван Персі, який нещодавно відновився після важкої травми. На 13-й хвилині він вдало зіграв на другому поверсі, провівши свій перший м'яч після тривалої перерви. Утім, господарі не знітилися і в підсумку змогли не тільки забити у відповідь, але й вирвати перемогу.

У складі "Блекберна" відзначилися Девід Данн (43-а хвилина) і Крістофер Самба (68-а). Свій останній поєдинок у цьому сезоні "Арсенал", який в попередніх чотирьох турах Прем'єр-ліги набрав єдине очко, проведе в неділю проти фіналіста Ліги Європи УЄФА - "Фулхема".

В іншому матчі понеділка "Уїган" вдома розійшовся миром з "Халл Сіті" - 2:2, в результаті чого гості розпрощалися з мріями залишитись в елітному дивізіоні. На 30-й хвилині господарів вивів уперед Віктор Мозес, але "тигри" відновили інтригу завдяки голам молодих гравців - дебютанта чемпіонату Уїлла Аткінсона та Марка Куллена. Утім, здобути першу виїзну перемогу за останні 14 місяців "Халлу" не дозволив Стів Гохурі, котрий вже у компенсований час зрівняв рахунок.

Нагадаємо, що у неділю "Челсі" з рахунком 2-0 переміг "Ліверпуль", зміцнивши тим самим своє лідерство. В свою чергу "Манчестер Юнайтед" в гостях виграв у "Сандерленда" (1-0) і перед останнім туром, в якому й вирішиться доля чемпіонського титулу відстає від аристократів на одне очко.

Англійська Прем'єр-ліга. 37-й тур

Бірмінгем - Бернлі - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Йенсен (29, автогол), 2:0 - Бенітес (41), 2:1 - Ст. Томпсон (87).

Сток Сіті - Евертон - 0:0 (0:0, 0:0)

Тоттенхем - Болтон - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Хаддлстоун (38).

Портсмут - Вулвергемптона - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Діндан (20), 1:1 - Дойл (35), 2:1 - Утака (39), 3:1 - М. Браун (67).

Манчестер Сіті - Астон Вілла - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Карью (16), 1:1 - Тевес (42, пенальті), 2:1 - Адебайор (43), 3:1 - Белламі (90).

Ліверпуль - Челсі - 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Дрогба (33), 0:2 - Лемпард (54).

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Маскерано, Каррагер (Айяла, 57), Кирьякос, Аггер, Джеррард, Лукас, М. Родрігес (Бабел, 42), Аквілані (Нгог, 77), Бенаюн, Кюйт.

ЧЕЛСІ: Чех, Іванович, Террі, Алекс, Е. Коул, Лемпард, Баллак, Малуда, С. Калу (Жирков, 88), Дрогба, Анелька (Дж. Коул, 90).

Фулхем - Вест Хем - 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 - Демпсі (44), 2:0 - К. Коул (59, автогол), 2:1 - К. Коул (61), 3:1 - Окака (80), 3:2 - Франка ( 90).

Сандерленд - Манчестер Юнайтед - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Нані (28).

САНДЕРЛЕНД: К. Гордон, Бардслі, Менса (Кілгаллон, 18), Тернер, Річардсон, Сана, Мейлер (Кеттермоул, 37), Хендерсон (Кен. Джонс, 74), Мальбранк, Ф. Кемпбелл, Д. Бент.

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: ван дер Сар, О'Ши, Відіч, Дж. Еванс, Евра, Флетчер (Ріо Фердинанд, 87), Скоулз, Нані (Харгрівз, 90), Гіггз, Бербатов (Керрік, 71), Руні.

Попередження: Відіч (41), Руні (54), Бардслі (56), Мальбранк (81), Річардсон (85).

Уїган - Халл Сіті - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Мозес (30), 1:1 - Аткінсон (41), 1:2 - Каллен (64), 2:2 - Гохурі (90).

Блекберн - Арсенал - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - ван Персі (14), 1:1 - Данн (43), 2:1 - Самба (68).

БЛЕКБЕРН: Робінсон, М. Сальгадо, Нелс, Самба, Живе, Грелла (Хойлетт, 57), Данн (Джонс, 85), Ендрюс, Гамста Педерсен, Ольссон, Робертс.

АРСЕНАЛ: Фабіанський, Санья, Сильвестр, Кемпбелл, А. Траоре, Ебуе (Едуардо, 78), Діабі, Уолкотт, Насрі, Вела (Аршавін, 67), ван Персі.

Попередження: Грелла (25), Гамста Педерсен (59), Сильвестр (65), Кемпбелл (90).

За матеріалами УЄФА, sports.ru, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Чемпіон визначиться в останньому турі. Результати 37 туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua