понеділок, 26 квітня 2010 16:38

"МЮ" пробув лідером всього добу. Результати 36 туру АПЛ

Підопічні Карло Анчелотті повернулися на вершину Прем"єр-Ліги, розгромивши "Сток Сіті" з рахунком 7:0. Таким чином, сині продовжують випереджати найближчого конкурента - "Манчестер Юнайтед" - на один пункт.

Чинні чемпіони у суботу взяли верх над "Тоттенхемом" (3:1) і вийшли на перше місце на одну добу. Проте лондонці не тільки повернули собі лідерство, але й зробили це дуже ефектно. Залишивши свої ворота "сухими", вони спромоглися забити сім м"ячів у ворота "Сток Сіті".

Погром гостей розпочався з влучного пострілу Саломона Калу на 24-й хвилині, який за сім хвилин зробив вже дубль. На куражі господарі продовжили тиск на ворота "Сток Сіті" і за хвилину до перерви зупинити прорив все того ж Калу оборонці змогли лише з порушенням правил у власному карному майданчику. Тож Френк Лемпард записав на свій рахунок перший гол у матчі.

По перерві малюнок гри не змінився, більше того на 68-й хвилині чудовий прохід івуарійця з правого флангу увінчався ще одним голом. В останні десять хвилин зустрічі підопічні Анчелотті тричі розписалися в воротах "Сток Сіті": спочатку Лемпард (81) вдруге відзначився, шостий гол забив Деніел Старрідж (87), а крапку поставив Флоран Малуда (90+1).

"Астон Вілла" з мінімальним рахунком переграла "Бірмінгем", завдяки реалізованому пенальті Джеймса Мілнера на 83-й хвилині. Наразі "Астон Вілла" посідає п"ятий рядок, маючи однакову кількість очок із "Тоттенхемом", але поступаючись за різницею забитий і пропущених, проте "шпори" мають одну гру в запасі.

На сьомій сходинці з відривом у два очка розташувалися півфіналіст Ліги Європи УЄФА "Ліверпуль", що також впевнено переграв своїх опонентів з "Бернлі" (4:0). У надцікавому протистоянні іншого півфіналіста Ліги Європи "Фулхема" з "Евертоном" розв"язка наступила у компенсований час, коли Мікель Артета реалізував пенальті, принісши своєму клубу вольову перемогу (2:1).

Чемпіонат Англії. 36-й тур.

Астон Вілла - Бірмінгем - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Мілнер (83, пенальті).

Евертон - Фулхем - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Невланд (36), 1:1 - Смоллінг (50, автогол), 2:1 - Артета (90, пенальті).

Бернлі - Ліверпуль - 0:4 (0:0)

Голи: 0:1 - Джеррард (52), 0:2 - Джеррард (59), 0:3 - М. Родрігес (74), 0:4 - Бабел (90).

Челсі - Сток Сіті - 7:0 (3:0, 4:0)

Голи: 1:0 - С. Калу (24), 2:0 - С. Калу (31), 3:0 - Лемпард (44, пенальті), 4:0 - С. Калу (69), 5:0 - Лемпард (82), 6:0 - Старрідж (87), 7:0 - Малуда (90).

ЧЕЛСІ: Чех, Феррейра (Хатчінсон, 73), Алекс, Іванович, Е. Коул, Лемпард, Баллак, Малуда, С. Калу (Дж. Коул, 71), Дрогба, Анелька (Старрідж, 79).

СТОК СІТІ: Соренсен (Беговіч, 34), Хут, Хіггінботам, Діань-Фай (Шоукросс, 9), Дан. Коллінз, Делап, Уелан, Уайтхед, Етерінгтон, Кітсон (Шанлі, 59), Фуллер.

Попередження: Уелан (60), Уайтхед (61), Хут (76).

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем - 3:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Гіггз (58, пенальті), 1:1 - Л. Кінг (70), 2:1 - Нані (81), 3:1 - Гіггз (86, пенальті).

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД: ван дер Сар, Рафаел да Сілва (Маккеди, 79), Дж. Еванс, Відіч, Евра (О"Ши, 67), Флетчер, Скоулз, Гіггз, Валенсія (Керрік, 60), Бербатов, Нані.

ТОТТЕНХЕМ: Гомес, Ассу-Екотто, Л. Кінг, М. Доусон, Бейл, Хаддлстоун, Паласіос, Бентлі (Леннон, 66), Модрич, Дефо (Гудйонсен, 55), Павлюченко (Крауч, 75).

Попередження: Нані (35).

Вулвергемптон - Блекберн - 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Нелс (28), 1:1 - Ебанкс-Блейк (81).

Вест Хем - Віган - 3:2 (2:1)

Голи: 0:1 - Спектор (4, автогол), 1:1 - Ілан (31), 2:1 - Рад. Ковач (45), 2:2 - Родальєга (52), 3:2 - Паркер (77).

Халл Сіті - Сандерленд - 0:1

Гол: 0:1 - Д. Бент (7).

Болтон - Портсмут - 2:2 (2:0)

Арсенал - Манчестер Сіті - 0:0 (0:0, 0:0)

За матеріалами УЄФА, sports.ru

СНАЙПЕРИ: Руні ("Манчестер Юнайтед") - 26, Дрогба ("Челсі") - 25, Д. Бент ("Сандерленд") - 24, Тевес ("Манчестер Сіті") - 22, Лемпард ("Челсі") - 20 , Дефо ("Тоттенхем"), Фернандо Торрес ("Ліверпуль") - по 18, Фабрегас ("Арсенал") - 15.

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" пробув лідером всього добу. Результати 36 туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua