субота, 24 квітня 2010 18:03

Дубль Гіггза і гол Нані забезпечили "МЮ" перемогу над "Тоттенхемом"

Перший тайм поєдинку вийшов не надто видовищним, втім, свої моменти "Манчестер" створив. Втім ані Бербатову, ані Нані не вдалося переграти Гомеса.

На початку другої половини зустрічі Евра увірвався в штрафну і, отримавши м"яч від Бербатова, був збитий Ассу-Екотто. Гіггз був точний - 1:0. "Тоттенхем" на подив швидко відігрався завдяки кутовому: Кінг впевнено виграв повітря у штрафному господарів.

Але "МЮ" не здався. Старання підопічних сера Алекса, які періодично просто замикали суперника на його половині, були винагороджені. Спочатку джокер Фергюсона Македа вивів Нані один на один, і португалець елегантно переграв голкіпера. А трохи пізніше той же Нані заробив другий 11-метровий. І знову Гіггз, пробив вже в інший кут, був точний.

3:1 - "Манчестер Юнайтед" продовжує гонитву за "Челсі".

Чемпіонат Англії, 36-й тур

"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" - 3:1

"Манчестер Юнайтед": ван дер Сар, Рафаел да Сілва (Македа, 79), Дж. Еванс, Відіч, Евра (О"Ши, 67), Флетчер, Скоулз, Гіггз, Валенсія (Керрік, 60), Бербатов, Нані.

"Тоттенхем": Гомес, Ассу-Екотто, Л. Кінг, М. Доусон, Бейл, Хаддлстоун, Паласіос, Бентлі (Леннон, 66), Модрич, Дефо (Гудйонсен, 55), Павлюченко (Крауч, 75).

Голи: Гіггз (58, 86, обидва з пенальті), Нані (81) - Л. Кінг (70).

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Дубль Гіггза і гол Нані забезпечили "МЮ" перемогу над "Тоттенхемом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua