неділя, 02 травня 2010 17:57

"Ліверпуль" наблизив "Челсі" до чемпіонства

Лондонський "Челсі" в матчі передостаннього туру чемпіонату Англії з футболу виграв у "Ліверпуля" з рахунком 2:0.

Перший гол у матчі був забитий на 33-й хвилині після серйозної помилки Стівена Джеррарда. Капітан "Ліверпуля" зробив неточну передачу назад і вивів один на один форварда "Челсі" Дідьє Дрогба, який обіграв воротаря і відкрив рахунок. На 54-й хвилині Френк Лемпард вдало замкнув простріл Анелька в штрафну, зробивши рахунок 2:0.

Завдяки перемозі команда Карло Анчелотті набрала 83 очки і зміцнила лідерство в чемпіонаті, практично гарантувавши собі титул. Єдиний потенційний суперник лондонського клубу - "Манчестер Юнайтед" - тепер відстає від "Челсі" на чотири очки. Пізніше 2 травня манкуніанці проведуть виїзний матч з "Сандерлендом".

В останньому турі чемпіонату Англії, який пройде 9 травня, "Челсі" зіграє з "Віганом", а "Манчестер Юнайтед" прийме "Сток Сіті".

Чемпіонат Англії

37-й тур

Ліверпуль - Челсі - 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Дрогба (33), 0:2 - Лемпард (54).

Ліверпуль: Рейна, Маскерано, Каррагер (Айяла, 57), Кіріякос, Аггер, Джеррард, Лукас, М. Родрігес (Бабел, 42), Аквілані (Нгог, 77), Бенаюн, Кюйт.

Челсі: Чех, Іванович, Террі, Алекс, Е. Коул, Лемпард, Баллак, Малуда, С. Калу (Жирков, 87), Дрогба, Анелька (Д. Коул, 90 2).

Попередження: Малуда (26), Баллак (40), Маскерано (87).

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" наблизив "Челсі" до чемпіонства». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua