середа, 23 січня 2013 18:30

ЧЄ з фігурного катання. Хікін Кенеді і Дунь - 12-ті після короткої програми

Український дует Шивон Хікін Кенеди та Дмитро Дунь ФОТО: sport-express.ua

Сьогодні, 23 січня, у Загребі (Хорватія) стартував чемпіонат Європи з фігурного катання. Першими вийшли на лід танцювальні дуети з короткою програмою. У змаганнях взяли участь 25 дуетів, з яких тільки 20 отримали право виступити з довільною програмою.

Два перших місця зайняли російські пари. Лідирують Катерина Боброва та Дмитро Соловйов (69,42 бала), випереджаючи бронзових призерів чемпіонату Європи-2012 Олену Ільїних і Микиту Кацалапова на 0,44 бала. На третьому місці італійські танцюристи Анна Каппелліні і Лука Ланотте (66,53).

Український дует Шивон Хікін Кенеди / Дмитро Дунь, отримавши кращу суму балів у кар'єрі за короткий танець, займають 12-е місце.

Сьогодні ж з короткою програмою виступлять і спортивні пари.