субота, 10 листопада 2012 17:28

Фігурне катання. Волосожар і Траньков виграли московський етап Гран-прі

10 листопада, в Москві проходить четвертий етап Гран-прі з фігурного катання. Завершили змагання спортивні пари.

Перемогли діючі чемпіони Європи, срібні призери чемпіонату світу росіяни Тетяна Волосожар і Максим Траньков, набравши в сумі за дві програми 207,53 бали. Їх найближчі переслідувачі і співвітчизники Віра Базарова і Юрій Ларіонов програли переможцям 16,45 бала.

Бронзовими призерами стали американці Кейді Денні і Джон Куглін (179,21).

Фігурне катання. Гран-прі. Четвертий етап. Москва (Росія). 10 листопада

Спортивні пари. Підсумкова класифікація.

7. Ніколь Деля Моніка / Матью Гуаріс (Італія) - 142,53

Зараз ви читаєте новину «Фігурне катання. Волосожар і Траньков виграли московський етап Гран-прі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua