субота, 29 листопада 2008 15:48

Бу-Патрік Нільссон забив вісім м"ячів за 43 хвилини

Шведський нападник команди "Динамо-Казань" Бу-Патрік Нільссон за 43 хвилини забив вісім м"ячів у ворота "Старту" (Н) у матчі чемпіонату Росії з хокею з м"ячем.

Перший м"яч у ворота "Старта" Нільссон провів на 39-ій хвилині зустрічі, а потім відзначився на 40-ій, 45-ій, 46-ій, 54-ій, 55-ій, 59-ій та 82-ій хвилинах гри.

Результат матчу - 11:3 на користь казанців, у яких м"ячі також забили Андерс Естлінг, Максим Пахомов і Ігор Ларіонов. У суперників дубль зробив Павло Гаврилов, один м"яч провів Леонід Бедарьов.

livesport

Зараз ви читаєте новину «Бу-Патрік Нільссон забив вісім м"ячів за 43 хвилини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua