середа, 23 січня 2013 10:53

Браун Ідейє і Нігерія зіграли внічию з Буркіна Фасо: результати 1-го туру КАН

Браун Ідейє відіграв 76 хвилин ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

Збірна Нігерії з нічиєї розпочала груповий етап Кубка Африканських Націй, що проходить в ПАР, повідомляє офіційний сайт київського "Динамо".

Підопічні Стефена Кеші цілком могли записати у свій актив три очки в матчі з командою Буркіна Фасо, але не втримали перевагу здобуту на 23-й хвилині за допомогою голу московського спартаківця Еммануеля Еменіке, пропустивши на четвертій доданій хвилині. Однією з причин стало вилучення на 74-й хвилині Ефе Емброуза.

У підсумку була зафіксована бойова нічия - 1:1.

Київський динамівець Браун Ідейє з перших хвилин вийшов на поле арени "Мбомбела" у Нелспрейті, відзначився гольовою передачею та був у грі аж до 76-ї хвилини, поступившись потім місце у складі захиснику Кеннету Омеруо.

У наступній грі суперником "Супер орлів" стане 25 січня фаворит і нині чинний чемпіон Африки збірна Замбії, яка свій перший матч також зіграла внічию з Ефіопією - 1:1.

Кубок Африки

1-й тур

Група D

Кот-д `Івуар - Того 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 1:0 - 8 Яя Туре, 1:1 - 45 Айіте, 2:1 - 88 Жервіньо.

Гана - ДРК 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 40 Агеманг-Баду, 2:0 - 49 Асамоа, 2:1 - 53 Мпуту, 2:2 - 69, пенальті Мбокані.

Малі - Нігер 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 84 С. Кейта.