субота, 09 жовтня 2021 17:50

Боснія і Герцеговина легко обіграла на виїзді Казахстан

На цей раз у Казахстану не було приводів для радості. Фото: Reuters

В Астані відбувся один із вирішальних матчів нашої групи. Збірна Казахстану приймала команду Боснії й Герцеговини й поступилася — 0:2.

Всю гру гостріше діяли гості. Особливо виділявся правий захисник Мирослав Стеванович. Після навісу з правого флангу від Стевановича, Смаїл Превляк головою випередив захисників і перекинув воротаря Покатілова — 0:1.

У другому таймі господарі спробували піти вперед, але ганебно зіграли в захисті. Кілька разів боснійці відверто пробачали Казахстан. Вони влучали в стійку, поперечку й не реалізовували виходи сам на сам.

Однак у другому таймі гольова комбінація Боснії повторилася. Стеванович подав, Превляк прийняв, обробив і точно пробив у кут воріт Покатілова — 0:2.

Після цього матчу збірна Боснії й Герцеговини набрала 6 залікових балів і вийшла на чисте друге місце. У збірних Фінляндії й України залишається по 5.

Зараз ви читаєте новину «Боснія і Герцеговина легко обіграла на виїзді Казахстан». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua