Вранці за київським часом на "T-Mobile Arena" у Лас-Вегасі, США, відбувся найбільш очікуваний бій в UFC – між чемпіоном у легкій вазі, росіянином Хабібом Нурмагомедовим та головною зіркою Абсолютного бійцівського чемпіонату, ірландцем Конором МакГрегором. Очікувано переміг фаворит – уродженець Дагестану Нурмагомедов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конор Макгрегор піде під суд за напад на росіянина
Ключовою стала колосальна перевага Хабіба в боротьбі. Він без проблем переводив суперника в партер, де Конор думав тільки про те щоб поменше пропустити і не потрапити на задушливий прийом. Лише в третьому раунді, коли суперники значну частину часу провели в стійці, у МакГрегора щось виходило. Проте навіть у цьому компоненті бою він не мав переваги над Нурмагомедовим. Завершилось усе в четвертому раунді. Хабіб знов перевів Конора в партер – провів задушливий і ірландець змушений здатись. Дуже переконлива перемога, яка робить безсенсовим проведення матчу-реваншу. Десять з десяти боїв між цими суперниками завершаться з аналогічним результатом.
Загалом бій між Нурмагомедовим і МакГрегором принесе організаторам прибуток у розмірі $200 млн.
Бій завершився, але не завершився бійцівський вечір. Нурмагомедов, згадавши усі образи від МакГрегора та його команди перед боєм, перестрибнув огорожу октагону і кинувся на спаринг-партнера ірландця Діллона Деніса. Почалась масова бійка. В той же час команда дагестанця атакувала Конора в клітці. Цілком ймовірно, що Нурмагомедова можуть позбавити титулу чемпіона UFC, як і частини преміальних. Він має отримати за бій близько $10 млн. МакГрегор – уп'ятеро більше. Більше ірландець отримав тільки за боксерський поєдинок проти Флойда Мейвезера – $80 млн. Загалом бій між Нурмагомедовим і МакГрегором принесе організаторам прибуток у розмірі $200 млн. Основна частина його від продажу платних трансляцій – близько 3 млн. американців виклали по $65 за право переглянути бій.
Хабіб Нурмагомедов розпочав свою кар'єру в Полтаві. 13 вересня 2008 року він переміг в першому раунді задушливим прийомом Вусала Байрамова. Через півтора року в Києві Хабіб уперше став чемпіоном світу з бойового самбо. Після чого провів 9 поєдинків, виступаючи за київський клуб "Combat-DOBRO". Батько і тренер Хабіба Абдулманап Нурмагомедов навчався в Полтаві і був чемпіоном України з вільної боротьби і самбо.
Коментарі
2