понеділок, 30 січня 2012 16:18

Біатлон. Юніорська збірна України виграла бронзу у змішаній естафеті ЧЄ

Сьогодні, 30 січня, в Брезно-Осрблі (Словаччина) триває чемпіонат Європи з біатлону. Юніори завершили змішану естафету на 2х6 + 2х7, 5 км з вісьмома вогневими рубежами.

Скарбничка збірної України поповнилася черговою нагородою, цього разу бронзовою. Анастасія Меркушіна, Ірина Вапвінець, Іван Моравський та Олександр Дахно фінішували третіми, програвши 1 хвилину 54 секунди срібним призерам - збірній Росії і 2 хвилини 38 секунд - переможцям - команді Норвегії. Усі призери уникли штрафних кіл, при цьому норвежці використано 9 додаткових патронів, а росіяни та українці - по 10.

Збірна України продовжує лідирувати в неофіційному командному заліку, маючи в активі 3 золота, 5 срібних медалей і одну бронзу.

Біатлон. Чемпіонат та першість Європи. Брезно-Орсблі (Словаччина), 30 січня

Юніори. Змішана естафета 2х6 + 2х7, 5 км, вісім вогневих рубежів.

1. Норвегія - 1:14.48,1 (0 штрафних кіл + 9 дод. Патронів)