неділя, 29 січня 2012 12:17

Семенов став срібним призером ЧЄ з біатлону в гонці переслідування

29 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) триває чемпіонат Європи з біатлону. Чоловіки розіграли комплект нагород у гонці переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Українець Сергій Семенов став срібним призером, поступившись 16,2 секунди росіянину Олексію Волкову. Бронзу виграв німецький біатлоніст Даніель Бем з відставанням у 36,7 секунди. Німцеві вдалося піднятися на подіум із 15-ї стартової позиції. Переможець і призери промахнулися по разу. Для Волкова це друга перемога після успіху у спринті.

Артем Прима фінішував четвертим, до бронзи йому не вистачило 18,2 секунди. Віталій Кільчицький та Олександр Колос, незважаючи на невдалу стрільбу, зуміли поліпшити свої позиції, піднявшись на 25-е і 27-е місця відповідно.

Біатлон.

Чемпіонат Європи.

Брезно-Осрблі (Словаччина), 29 січня

Чоловіки.

Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневі рубежі.

1 (1-й у спринті). Олексій Волков (Росія) - 31.48,0 (1 0 0 0)
2 (4). Сергій Семенов (Україна) - відставання 16,2 (0 0 1 0)
3 (15). Даніель Бем (Німеччина) - 18,5 (0 0 0 1)
4. (2). Артем Прима (Україна) - 36,7 (0 1 0 1)
25. (31). Віталій Кільчицький (0 3 0 1) 3:32,1
27. (34). Олександр Колос (0 1 3 0) 3:46,5

Зараз ви читаєте новину «Семенов став срібним призером ЧЄ з біатлону в гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua