субота, 28 січня 2012 12:47

Артем Прима став срібним призером ЧЄ з біатлону у спринті

Сьогодні, 28 січня, у Брезно-Осрблі (Словаччина) триває чемпіонат Європи з біатлону. Завершилася чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Українець Артем Прима завоював срібну медаль, продемонструвавши точну стрільбу. Золото виграв росіянин Олексій Волков, який також відстрілявся без промахів і випередив Артема на 18,5 секунди.

Сергій Семенов фінішував четвертим, допустивши один промах. Семенов поступився 0,8 секунди бронзовому призеру - росіянину Сергію Клячину, який також пробіг одне штрафне коло.

Ще двоє українців допустили по два промахи і завершили гонку у четвертому десятку - Віталій Кільчицький 31-м, Олександр Колос 34-м.

Біатлон.

Чемпіонат Європи.

Брезно-Осрблі (Словаччина), 28 січня

Чоловіки.

Спринт. 10 км, два вогневі рубежі.

1. Олексій Волков (Росія) - 23.14,2 (0 штрафних кругів)
2. Артем Прима (Україна) - відставання 18,5 (0)
3. Сергій Клячин - +19,6 (1)
4. Сергій Семенов (Україна) - +20,4 (1)

...

31. Віталій Кільчицький (Україна) - +1.51,9 (2)
34. Олександр Колос (Україна) - +1.54,9 (2)

Зараз ви читаєте новину «Артем Прима став срібним призером ЧЄ з біатлону у спринті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua