Ексклюзиви
Пʼятниця, 20 січня 2012 16:58

Росія дозволила Бурдизі виступати в естафеті за Україну

Росія дозволила Бурдизі виступати в естафеті за Україну

Союз біатлоністів Росії і Федерація біатлону України досягли угоди в питанні виступу Наталії Бурдиги в естафетах.

Таким чином, російська спортсменка, яка отримала українське громадянство, тепер може безперешкодно виступати в будь-яких дисциплінах на міжнародних змаганнях будь-якого рівня.

Нагадаємо, згідно з умовами переходу з Росії в Україну Наталя не мала права виступати в естафетах до 12 березня 2012 без дозволу російської сторони.

"Українська сторона витримала пристойний термін мораторію. За цей час до нас багато разів зверталися і керівництво федерації, і сама спортсменка. Ми прекрасно розуміли крайню зацікавленість української команди і погодилися піти на скорочення терміну карантину, прийнявши до уваги дружні відносини між нашими федераціями", - цитує першого віце-президента IBU, виконавчого директора СБР Сергія Кущенка офіційний сайт організації.

Сама спортсменка вже заявлена?? у стартовий лист завтрашньої естафети в Антхольці разом з Валею і Вітою Семеренко та Оленою Підгрушною.

Зараз ви читаєте новину «Росія дозволила Бурдизі виступати в естафеті за Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі