пʼятниця, 27 січня 2012 16:53

Біатлон. Українка завоювала срібло у спринті ЧЄ серед юніорок

Сьогодні, 27 січня в Брезно-Осрблі (Словаччина) стартували чемпіонат Європи з біатлону. У юніорок завершилася спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Українська біатлоністка Ірина Варвінець завоювала срібну медаль. Пробігши одне штрафне коло українка програла 15,1 секунди, точно відстрілявшись болгарці Нії Димитровій та випередила на 14 секунд, що стала бронзовим призером, швейцарку Елізу Гаспарін, яка також промахнулася один раз.

Анастасія Меркушина посіла 13-те місце, Яна Бондар - 42-ге, Лілія Поклад - 43-тє.