вівторок, 29 січня 2013 17:09

Біатлон. Українець взяв "бронзу" на юніорському ЧС

Антон Мігда везе з Австрії бронзу. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 29 січня, в Обертілласі (Австрія) на юніорському чемпіонаті світу з біатлону у юнаків пройшла індивідуальна гонка на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

17-річний українець Антон Мігда став бронзовим призером, припустившись лише одного промаху.

Переміг француз Арістід Бегу, випередивши на 5,6 секунди, що став срібним призером американця Шона Доерті і на 40 Антона Мігду. Бегу промахнувся один раз, Доерті - тричі.

Інші українці припустилися багатьох помилок на стрільбі і в підсумку Олексій Кравченко зайняв 29-те місце, Максим Івко - 34-те.

Біатлон. Першість світу серед юніорів, юнаків та дівчат. Обертіллах (Австрія), 29 січня

Юнаки. Індивідуальна гонка. 12,5 км, чотири вогневих рубежі.

1. Арістід Бегу (Франція) - 36.39,2 (0+0 +0+1)